Tottenham - Arsenal
1/13
05.03.2016.
u 15:33

Remi na White Hart Laneu najviše odgovara vodećem Leicesteru koji je tako i s utakmicom manje ostao vodeća momčad lige.

Arsenal i Tottenham u derbiju 29. kola engleskog prvenstva odigrali su sjajnu utakmicu koja je završila 2:2. Remi na White Hart Laneu najviše odgovara vodećem Leicesteru koji je tako i s utakmicom manje ostao vodeća momčad lige.

Topnike je u vodstvo doveo Ramsey koji se nakon dodavanja Bellerina odlično snašao i petom pogodio za 1:0. Važan trenutak dogodio se u 55. minuti kada je Coquelin dobio drugi žuti karton pa je Arsenal ostao s igračem manje.

Brojčanu prednost Tottenham je iskoristio u samo dvije minute. Prvo je u 60. Alderweireld izjednačio da bi dvije minute kasnije Kane sjajnim udarcem s lijeve strane doveo domaćine u vodstvo.

Ipak, Arsenal se nije predavao što mu se isplatili u 76. minuti kada je Sanchez pogodio za konačnih 2:2.

Inače, uoči derbija sjevernog Londona došlo je do sukoba navijača. Opširnije o tome možete pročitati ovdje.

Drugoplasirani Tottenham sada ima 55 bodova, dok je Arsenal za poziciju slabiji i ima 52. Vodeći Leicester ima 57 i popodne igra s Watfordom.