Sevilla pobijedila Real i pomogla Barceloni, prvi poraz Rafaela Beniteza

Sevilla - Real
1/6
08.11.2015.
u 22:27

Luka Modrić odigrao je čitavu utakmicu za Real, dok je Mateo Kovačić bio na klupi.

Sevilla je u 11. kolu španjolskog prvenstva pred svojim navijačima srušila Real Madrid sa 3:2.

Madriđani su dobro otvorili utakmicu i poveli u 22. minuti. Ramos je sjajno zabio škaricama, no pri padu je ozlijedio rame i uskoro morao napustiti igru.

Nakon toga je krenula Sevilla i preko Immobilea (36.) i Banege (61.) i Llorentea (74.) okrenula susret. Real je u sudačkoj nadoknadi tek uspio smanjiti golom Rodrigueza.

Trener Reala Rafael Benitez tako je nakon 15 utakmica morao potpisati svoj prvi poraz na klupi Real Madrida.

Sevilla je ovom pobjedom učinila uslugu vodećoj Barceloni koja je uoči El Clasica pobjegla Realu na tri boda.

Alen Halilović igrao je do 80. minute Sporting iz Gijona koji je nesretno izgubio sa 0:1 od Atletica u Madridu golom Griezmanna (90+3) na samom kraju dvoboja.