Rijeka okrenula susret protiv Zagreba, Kramarić zabio dva gola

11.07.2014., stadion Kantrida, Rijeka - Superkup, GNK Dinamo - HNK Rijeka. Slavlje Rijeke.  Photo: Igor Kralj/PIXSELL
Igor Kralj/PIXSELL
20.07.2014.
u 20:48

Momčad koju vodi trener-predsjednik Dražen Medić povela je u 49. minuti golom Bobana, ali više od toga nije išlo.

Rijeka je u prvom kolu MAXtv Prve lige s 3:1 slavila na gostovanju kod Zagreba u Kranjčevićevoj.

Zagrebaši, povratnici u prvu ligu, su se odlično postavili i u prvih 45 minuta odlično odolijevali napadima Riječana. Štoviše, momčad koju vodi trener-predsjednik Dražen Medić povela je u 49. minuti golom Bobana.

No, Rijeka je nakon toga dodala gasa i okrenula utakmicu. Prvo je Kramarić zabio iz jedanaesterca u 56. minuti, a na 2:1 povisio je Ajayi sedam minuta kasnije. Konačni rezultat postavio je Kramarić svojim drugim golom u 71. minuti.