Olić trećim ovosezonskim pogotkom donio pobjedu Wolfsburgu

1/7
27.09.2014.
u 20:30

Perišić je nakon oporavka od ozljede prvi puta odigrao svih 90 minuta.

Ivica Olić svojim je trećim ovosezonskim pogotkom donio pobjedu Wolfsburgu u susretu 6. kole Bundeslige protiv Werdera (2:1).

Rodriguez je već u 15. minuti doveo Vukove u vodstvo, a gosti su u 37. minuti poravnali rezultat pogotkom Buscha. Za tri boda i drugu prvenstvenu pobjedu pogodio je Olić u 57. minuti na asistenciju Portugalca Vieirinhe.

Ujedno, Olić se ovim pogotkom popeo na 3. mjesto ljestvice strijelaca, a vodeći je Mainzov Okazaki (5 pogodaka).

Iskusni Ola igrao je do 86. minute dok je njegov suigrač Ivan Perišić odigrao cijeli susret. Splićanin je nakon oporavka od ozljede prvi puta odigrao svih 90 minuta, a prvi nastup ubilježio je u prošlom kolu na gostovanju kod Herthe ušavši u 69. minuti.

Bayern je prvi sa 14 bodova, Wolfsburg 7. sa 8, a Werder pretposljednji, 17., sa 3 boda.

>>Bayern pobijedio na gostovanju, Schalke srušio Borussiju

>>Porazi Kranjčara i Jelavića, Rooney postigao 176. gol i postao treći strijelac Premiershipa!