Barcelona bez Rakitića zabila šest komada Elcheu, Pašalić igrao čitavu utakmicu

Lionel Messi (FC Barcelona), during La Liga soccer match between FC Barcelona and Granada CF, at the Camp Nou stadium in Barcelona, Spain, saturday, september 27, 2014. Foto: S.Lau/DPA/PIXSELL
24.01.2015.
u 19:53

Mario Pašalić odigrao je svih 90 minuta za Elche, dok je Luis Enrique odmarao Ivana Rakitića.

Barceloni očito leži Elche. Katalonci su nedavno u Kupu kralja izbacili Elche s 9:0 ukupno, a danas su u 20. kolu španjolskog prvenstva slavili s visokih 6:0.

Domaća se momčad u prvom dijelu još i dobro držala. Na poluvrijeme se otišlo s vodstvo Barce 1:0, a pogodak je zabio Pique u 35. minuti.

Na 2:0 povisio je Messi iz jedanaesterca u 55., a priči je bio kraj nakon što je Fajr zaradio drugi žuti. Elche je do kraja utakmice primio još četiri komada - dva je zabio Neymar (69. i 71.), jednog Messi (88.) te Pedro (90.).

Barcelona je ovom pobjedom stigla na bod zaostatka za vodećim Realom koji ima utakmicu manje.