Milanoviću, drži gaće!
J. Kosor je dopustila da nam europski činovnici u pero diktiraju zakone koji nemaju veze ni s pravom ni životom
Komentari 40
Sekhmet,...\"justo u sridu!!\"..., vrlo dobar koment, i vrlo \"zdrav\"!!
..a koment na novinarku bi bija \"classic-ki da visé $$\" (ipak je zénska)!!
Ovo je prava slika Hrvatskog novinarstva.Gospođo Toma dali je demokracija imenovanje političara u NO borba protiv korupcije ili ne,zakon o policiji je dobar za policajce ali je loš za ministra i ovakve novinare kao što ste Vi. Nažalost sa ovakvim komentarima trujete još više Hrvatsku ali možda Vam je to želja.
Naslov ove Tomine kolumne je: \"Milanoviću, drži gaće\", a nakon što su čitatelji ovu vrlu \"novinarku\" konačno pročitali i dobro, dobro isprašili - slijedeće kolumne koju bi ona potpisivala ili neće biti ili, ukoliko je urednik slijep, od nje, onda bi naslov te kolumne mogao biti: \"Milanoviću drži gaće....Ja sam se u svoje upravo usrala!\" U pisanju ove \"novinarke\" nema ni \"n\" od novinarstva! Njeni članci su načrtanija po željama prvenstveno Bajića! Dobije članak kojem mora eventualno napisati prvu rečenicu i dolje se potpisati, a uvijek se poziva na \"izvore bliske istrazi\"... Sad je današnjim komentarima narod konačno rekao da nije slijep i gluh i da razumije! Hvala dragom Bogu na tome; ima nade...
07.04.2012. u 17:41h koltrina-U-srcu. je napisao/la: ...................... -------------------------------------------------------------------- Gluposti koje ti pises su ili rezultat totalne neinformiranosti ili jednostavno pokvarenost t.j. dati drugom krivicu za nesto sto si sam ucinio. Jesi ti mozda vec odavno drzavno priznati kretenoid?
Jad i bijeda od plaćenog teksta ,da li postoji uopće neovisno novinarstvo? Drugovi su dizali uvijek ruku za EU zakone kad su bili u oporbi sada su se odjedanput opametili,ma daj!
Ivancice draga, zar tebi nije jasno. Tebi nije jasno da je to sto Cacic i Linic zele napraviti je najgora stvar korupcije i nepostivanja pojma utjecajnog interesa. Joj Ivancice cerce draga, jeli ti jos zivis u autokraciji ili jednoumlju.? Zarr mi nemamo 2 covjeka koje bi to mogli raditi.?
07.04.2012. u 18:32h zark je napisao/la: Ovo sto je Ivancica napisala je stvarno stravicno poslusnistvo jedne placene novinarke. Pitanje je dali ona drzi gace.? XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Niko ne radi zabadje pa ni ona a sto se tice Gaca siurno ih drzizi Kad ih Oblaci odnosno svlaci!!!!
... koliko sam ja skužio ovu drugaricu ivanku, ona kuka zbog civilizacijskih standarda koje smo u periodu prilagođavanja EU morali ispuniti i to naziva diktatom ... baš mi nije jasno koje koristi imaju neki činovnici iz Bruxellesa što rajko ostojić sad ne može instalirati svoj zakon po kojem je ministara taj a ne struka koji rukovodi istragama ? ... ili ovo o javnim ovršiteljima ?!?! ... kakvo je to pogodovanje samo drugarica ivanka zna ... dakle, drugarica ivanka zapravo brani barbarstvo i bezobraštinu i primitivizam komunista koji bez javnog natječaja postavljaju svoje nesposobne kadrove, čiji ministri javno vrijeđaju građane (divljak jovanović), čiji prvi nešto predsjednik ili potpredsjednik vrijeđa čak i EU kao instituciju ... drugarice ivanka ako i nešto štite onda ti činovnici štite dostignute civilizacijske standarde i EU u koju ulazimo a i naše koje smo instalirali u društvene norme ... strava ...
Motivi ove \"kolumnistkinje\" su jasni, oni su dio napora da se sabotira ulazak Hrvatske u EU, ali znate li što je najtužnije? Nema nigdje HDZ-a da prokaže taj podli plan. Suviše se bave sami sobom i svojim razmiricama. Ova vlast ima \"opasne namjere\", ogromnu većinu, ali nikakvu oporbu da joj se suprotstavi.
meni se čini da je pravi autor ovog komentara zinka bardić
\"Bez obzira na to što Bruxelles traži, hrvatski propisi trebaju biti u službi jugo-komunistima. Uostalom, za to su željeli mandat.\" ... tako to treba napisati drugarice ivanka ako hoćeš ostati u blizu gaća crvenih gazda ... strava ...
60 000 eu birokrata čekaju žrtve , a vi jadni gluhi , slijepi itd ...ste rekli \"za\" , za što , omču oko vrata . kome treba ta euro birokracija , nikome osim njima samima . to i jest dovelo do krize , gdje je npr . 12 gospodarstvo svijeta španjolska u teškoj krizi sa 25 % nezaposlenih . vi ćete uplatiti 9 000 000 000 , 00 kn godišnje u eu proračun . zastupnik u eu parlamentu farage je lijepo rekao da su oni kupili ostatke jugo komunističkog režima i dali im položaje i novac a vi ćete to platiti . oni će se obogatiti a vi gladni , goli i bosi . koja je logika ikoga normalnog da uplati svoj vlastiti novac nekome pa onda možeš povući neki novac iz fonda ako ispuniš toliko uvjeta da ti se zgadi uopće tražiti bilo što , u stvarnosti si na teškom gubitku dok oni lagodno žive na račun naivnih ljudi i lažnih obećanja .
NI \"S\"..... Sad polako izlazi na vidjelo da u EU nećemo kao država imati ni \"S\" od samostalnosti i suvereniteta, a ta \"tvorevina\" stvorena je samo zbog interesa velikih europskih država kao dio stvaranja \"Novog svjetskog poretka\". Sjetite se ....i Hitler je pričao o novom svjetskom poretku pa znamo kako je to sve završilo !
Sve goli plačenik od novinara pitam se ima li još ikoji slobodnomisleči novinar ili su svi poput ove \"novinarke\" u službi ideologije i politike pa njihovi uradci nemaju blage veze sa logikom i zdravim razumom pa kao takovi ni ne zaslužuju bilo kakav osvrt.
Skojovka, Ivanka Toma pise kao da joj diktira Tomislav Jakic-Jantar, njoj i takvim \"novinarima\" mjesto je u partijskim biltenima crvenih kmera, nikako u hrvatskoj javnosti, postoji li korektor u VL, kad se objavljaju ovakvi tekstovi?, sramota koliko jednoumlja u par recenica.
\"Milanoviću, drži gaće!\" ------------------------------ Zapravo u ovom političkom pamfletiću \"novinarke\" Ivanke jedino što ima smisla je sam naslov i da je u hrvatskoj kojim slučajem razvijena oporba kao što nije Milanović bi imao ozbilnih problema \"zadržati gaće\" ako je to sinonim za vlast jer pored gomile nebuloznih poteze njegovih ministara od slinića do kradomira i inih prijevremeni izbori već bi kucali na vrata.
Ivanka Toma: \"Bez obzira na to što Bruxelles traži, hrvatski propisi trebaju biti u službi hrvatskim građanima. Uostalom, za to su dobili mandat.\" Bravo! Potpuno se slazem!
jadranka potpisuje, vesna nadgleda a ivanka prigovara. takoder, klan ostojic.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ljudi, čuvajte se, na djelu je sabotaža pristupa Hrvatske Europskoj uniji, makar i na ovoj zadnjoj dionici koja bi trebala biti tek formalna, sve kako bi Hrvatska jednog dana ušla zajedno s \"Jugosferom\", što je zamisao jednog dijela europske (napose britanske) inteligencije i establišmenta. Ovakvi medijski \"djelatnici\" i političari koji se odjednom nekako drsko oglušuju o europske smjernice u koje su se tobože kleli, bili oni tada u oporbi ili na vlasti, ukazuju na prljavi plan odgađanja samostalnog ulaska Hrvatske i njenog \"harmoniziranja\" s \"regionom\".