Metkovski Most ima šansu postati velika hrvatska priča
U Mostu nisu bacali riječi u vjetar, trošili vrijeme i novac te prduckali nakon prečestih brudetijada
Komentari 6
Znam ih kao stariji čovjek površno, ali kada sam ih malo upoznao oduševili su me svojim zaraznim oduševljenjem, da u mjestu naprave nešto novo. Ni jedan nema mnogo veze sa politikom, ali ima visokoobrazovanih, koji znaju što je ekonomija. Odlučilii su se da mjestu skinu stigmu mjesta kojim vlada čovjek, koji je nešto i napravio, ali to je većinom bilo na nekim relacijama izvan politike. Bio sam skeptik, jer što se može bez sredstava. I sada nisam uvjeren 100% da će uspjeti, ako im se i ne pomogne, i ne vrši na njih pritisak, da ih se kupi. Ali zacrtali su svoj pravac i idu pošteno i bez velikih rjeći. Neće biti njihova krivnja ako slučajno ne uspiju! Ova aždaja od države i sistema, previše je jaka, da se nebi bojao.
Zanimljiv je podatak da su dobro pazili da se za njihovu namjeru kandidiranja na izborima što kasnije sazna. Znaju dobro ljudi kako stara politička garnitura u sprezi s medijima zna otrovno rasturiti svaki pokušaj da im se netko suprotstavi. Ne zamjeram to političarima, za njih je to za očekivati, ali mi se gadi to sluganstvo i otrovnost medija koji jedva čekaju da neku zdravu inicijativu razapnu i kompromitiraju. Dakle, širile su se za njih priče da su prikriveni hdz kako bi se ljudima ogadili. Lijepo, lijepo... Neka to bude dobra pouka svakome tko se odluči na nešto slično: Čuvajte se medija i šutite do kraja o tome što namjeravate! Problem je u tome što je ovakav izlazak u zadnji čas u javnost i pobjeda moguća u maloj sredini. Na nacionalnoj je to bez medija nemoguće. Kako spojiti nespojivo: dobiti dovoljno pozornosti medija da se dopre do ljudi a istovremeno izbjeći njihovo razorno ocrnjivačko-tračersko djelovanje?
A zašto onaj mladi čovjek na čelu vlade ne zna ovako dobro raditi svoj posao?
kao
moram priznat da ovi metkovci baš i nisu pametan narod. prvo se drvljem, kamenjem i svetom vodom bore protiv čovjeka kojeg su 16 godina birali na vlast i učinili ga jednim od najudugovječnijih gradonačelnika u hrvatskoj... wtf, pa ko ga je birao?? a onda kupuju priču čovjeka koji se odrekao doktorske plaće da bi s obitelji živio na minimalcu samo kako bi njima učinio život boljim... dajte, ljudi, budite realni
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ptopuno se slazem sa autorom ovog clanka. Treba im svakako dati podrsku i pomoci u kreiranju odrzivog razvoja njihove mikro sredine. Isto tako, to bi trebao biti interes Dubravacko-Neretvanske zupanije kao i same drzave. Bravo decki i cure!