Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 175
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
MRŠAVOST PRIJE SVEGA
Povratak na članak

Ženama više sreće donosi vitka linija nego idealan partner

Težina puno više utječe na ženino psihičko stanje od ljubavnog života, ma kakav on bio.

Komentari 6

OB
-obrisani-
21:40 06.10.2010.

Zasto se zene debljaju nakon udaje? Pitanje je casti za mladenku da izgleda najbolje na dan svojeg vjencanja. No jednom kada se prsten nadje na ruci, stvari se mogu drasticno promijeniti Cetrdesetdva posto zena dobije na tezini samo godinu danaana nakon vjencanja, s prosjekom debljanja od 10,5 kg. Jedna od pet zena koje dobiju na tezini zavrsile bi u svadjama sa svojim partnerima zbog ekstra kilograma. Vise od polovice zena vise ne brinu o svom izgledu nakon udaje. Cetrdesetcetiri posto misli kako se nakon udaje previse opustilo, a tridesetdva posto kako vise ne osjecaju potrebu da impresioniraju partnera Priridno je dokazano da zene koje zive sa partnerom vise ne brinu za svoje kilograme, nego se dva puta vise debljaju nego one slobodne

VL
OB
-obrisani-
00:42 07.10.2010.

Facebook, Date On Line ili nesto trece --> Za one koji su isfrustrirani i nesretni putem svojih profila pokusavaju biti ono sto su zeljeli, a nisu u tome uspjeli... Jadno, vrlo jadno...ponizno I razocaravajuce

VL
KA
Kadifa
07:18 07.10.2010.

A zašto ti govoriš samo o ženama, ko da s muškarcima nije isto, svi hodaju s pivskim trbusima od kojih si ni onu stvar ne vide. Žene rađaju djecu i prolaze kroz velike hormonalne promjene pa nije svakoj lako zadržati istu težinu, a koja je vaša isprika?

VL
TR
trckaralo
09:26 07.10.2010.

ženama je mjerilo idealnosti partnera debljina njihva novčanika.....

VL
AN
ana
13:36 07.10.2010.

Za odnos Crkve prema ženama u zadnja dva tisućljeća ispričao se Ivan Pavao II, a za ovo što mediji rade ženama zadnjih stotinjak godina, bojim se da se neće ispričati nitko.

VL
OB
-obrisani-
20:02 08.10.2010.

07.10.2010. u 07:18h Kadifa ili Fatima Da li sam te pitao koliko si ih imala do sada. Pisem sto mislim i sto znam. Ne volis sto pisem, odj** od mojih komentara

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.