Zagrepčanima omiljena vikend-destinacija: Sporo pečeni muflon prava je grofovska poslastica u renesansnom dvorcu
Chef Zdravko Andželevski nekoliko puta godišnje mijenja meni jer mu je u fokusu kuhanje sa sezonskim lokalnim namirnicama. Jelovnik je inače lokalno orijentiran, tako da birate između dvadesetak različito kreiranih tanjura.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0