Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
tenisice na noge i trk
Povratak na članak

Trčanje je blagoslov za zdravlje: 7 razloga da počnete – odmah!

Trčati možete uvijek i svuda, pa čak i kad ste na godišnjem odmoru, a potpuno je besplatno

Komentari 4

Avatar Trpimir
Trpimir
18:16 10.04.2014.

"..redovita tjelovježba pomaže(!!!!!!!) u razvoju mentalnih bolesti koje se povezuju sa starošću. " E pa svaka vam cast u Vl-u. Bez komentara.

VL
Avatar __________
__________
16:31 10.04.2014.

svaka tjelesna aktivnost je dobra, šetnja, trčanje, planinarenje, bicikliranje, teretana, vježbanje doma..., bitno je samo da ima nečega i da je to redovito

VL
Avatar EU afrodita
EU afrodita
13:04 08.04.2014.

trčanje je idealno u proljeće i na jesen, a zimi teretana

VL
DU
Deleted user
20:13 20.04.2014.

Kako se razbacujemo tvrdnjama, ima li kakav dokaz za to? Addidas

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.