Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
alternativa
Povratak na članak

Sušenim voćem hrabro u borbu sa svakodnevnim boljkama

Ako ste od onih koji svoje obroke jedu isključivo s nogu, i to nezdravo, trebali biste razmisliti o zdravijim alternativama. Primjerice, šaka sušenog voća može zamijeniti cijeli obrok, ali i pomoći kod nekih bolesti, piše Daily Mail

Komentari 2

Avatar bok
bok
18:59 18.09.2012.

jako dragocjen clanak! Usput receno jako je upadljivi kako s puno vrti reklam ana HRT s nekakvim bezveznim i bezpotrebnim "ljekovima"

VL
OB
-obrisani-
21:09 18.09.2012.

Dobar članak, ali ima nekoliko netočnosti. Jogurt nikako ne valja miješati s voćem jer ometa probavu! Suhe su smokve vrlo opasne jer se lako razvija kacerogena plijesan. I otkada su datulje suho voće?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.