Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 101
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Osobno iskustvo
Povratak na članak

Seks guru Tracey Cox: 'Seks u 20-ima je eksperimentiranje, odličan može biti i tek u 50-ima!'

Ušla sam u četrdesete osjećajući se poprilično zadovoljno svojim seksualnim životom. Dok su se moji oženjeni prijatelji žalili na nedostatak libida, moj je još uvijek bjesnio, kaže Coc

Komentari 2

ČS
Čuvaj se senjske ruke
08:10 05.10.2021.

To piše neka praktikantica. Odlično joj ide.

VL
MO
montello
12:53 05.10.2021.

u 20 ima najdivlji u 30ima najbolji

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.