Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Prilično rizične
Povratak na članak

Djevojka se šokirala: Evo što se može dogoditi ako nosite ove trendi traperice

Ti izderani dijelovi trapera jednostavno ne štite kožu od sunca, a lako je zaboraviti da nam nisu prekrivene cijele noge.

Komentari 26

MA
maxxxx
12:14 21.05.2018.

Poderane hlace je nesto najgluplje sto je ljudski rod izmislio, a mase su prihvatile. Tu negdje je i flasirana obicna voda. Kaj je slijedece, kad kupuju novi auto, traziti ce da ga malo potegnu sa kljucem po laku?

VL
Avatar Moxa
Moxa
11:42 21.05.2018.

Kupiš lijepe nove i nakon nekoliko mjeseci sve si više "trendi"

VL
DU
Deleted user
13:24 21.05.2018.

Problemi društva postaju izraženiji kada se IQ članova društva počinje približavati tjelesnoj temperaturi.

VL
Avatar Trica
Trica
12:22 21.05.2018.

Mome kumu Zoliju je baba zakrpala nove farmerke:))

VL
Avatar Orlando!
Orlando!
11:27 21.05.2018.

Za krepati od smijeha!

VL
ZH
ZHS
13:48 21.05.2018.

Ovo sa ključem po autu je super ideja, koliko ima glupana, moglo bi se zaraditi. Trebalo bi patentirati

VL
AU
austrougarskigeneral
18:00 21.05.2018.

ne volim poderane hlače vidit.

VL
PE
petekfr@
21:02 21.05.2018.

Imam stare poderane hlače i poklanjam ih nekom modernom frajeru ili frajerici badave nošene su 20 godina

VL
VI
Vito
08:24 22.05.2018.

Onda se smijte beduinima koji su omotani od glave do pete dok sjede na devama i putuju pustinjama.

VL
VI
Vito
08:43 22.05.2018.

maxxxx: __ Na žalost, "domovinski rat" je velikom djelu stanovništva uskratio korištenje takvih ideja. __ Nekad su po novim autima lijepili naljepnice simuliranih udubljenja, hrđe, raznoraznih oštećenja kako se "nitko" ne bi približavao autu "toliko slupanom". __ A "toliko slupani" su vozili tako da su im se ostali vozači micali. __ Naljepnice ste mogli kupiti i na benzinskim i u svim prodavaonicama autodijelova, neke i u "na-ma"-i. __ "Na žalost" ta vrsta "industrije" je nestala zajedno s godinama proizvođača, a nasljednika nema, jer mlade generacije nemaju dovoljno mašte niti novca za otvaranje obrta za naljepnice. __ Još je žalosnije što nema niti dobrog autolakirera koji bi airbruch tehnikom ukrasili aute __ O folijama za prekrivanje neću pisati, jer to samo povećava siromaštvo hrvatskog naroda.

VL
VI
Vito
08:22 22.05.2018.

Djevojka se šokirala: Evo što se može dogoditi ako nosite ove trendi traperice ::: Može??? __ To će se 100 % dogoditi. __ Današnji meteorolozi ne žele koristiti riječi OZONSKA RUPA, jer bi time stvorili paniku među neukim stanovništvom. __ U Australiji vas prvo upozore, a zatim kazne, ako vide da se niste zaštitili od sunševog zračenja. __ Kod nas vam govore o UV faktoru ZAOBILAZEĆI objašnjenje da je to u stvarnosti veličina ozonske rupe iznad Europe. __ Mislite da trabunjam??? __ Izađite sad na sunce pa se usredotočite na toplinu koju osjetite. __ Zatim se malo pomaknite u hladovinu pa napravite isto. __ Primjetit će te veliku razliku u toplini/hladnoći zraka. __ To je zbog ozonske rupe - zrak se naglo zagrijava u izravnom sunčanom zračenju, dok se zrak u sjeni jednostavno nema čime zagrijati, nema sunčevog zračenja. __ Da postoji ozonski omotač zrak bi se jednolično zagrijavao pa se razlika topline između osunčanog i sjenovitog mjesta ne bi toliko jasno primjetila. __ Tako da svi koji nose podrapane hlače ne izgore zbog normalnog izlaganja sunčevom zračenju, nego zbog nedostatka zaštite atmosfere - isto kao kad astronauti govore da je na osunčanoj strani vruče, a u sjeni ledeno hladno. __ Isto nam je i sa sunčanim očalama - ako ih stalno nosite na licu će vam se jasno ocrtavati zaštićena površina u obliku očala. __ Naravno, teže se vidi kad ujutro prije izlaska premažete fasadu "maceoverom", a što s gnušanjem ne želite raditi na svojim nogama.

VL
Avatar dzambo
dzambo
22:59 21.05.2018.

Bit ce jos I gore...''normalna'' vremena su vec odavno prosla….

VL
NE
Neutralac
16:20 22.05.2018.

stavit cu ja svoje poderane hlace na internet prodaju, mozda stogod i zaradim....

VL
VI
Vito
08:27 22.05.2018.

pimnpekpeka: najveći idiotluk je hodati podrapan i zmazan ::: Nadam se da ste prije ovakvog pisanja dobro promislili, jer danas mnogi više nemaju dovoljno za pranje, kamoli za kupovinu konca, a hrane se u "pučkim kuhinjama" možda baš zbog vašegg pogleda nasvijet oko vas.

VL
VI
Vito
08:29 22.05.2018.

Sad možete vidjeti zbog čega su "crnci" crni. __ No, i oni počinju "izgarati" na ovakvom "neprirodnom" sunčevom zračenju pa se i oni moraju mazati "UV faktorom 50".

VL
DH
dalibor.hren
17:53 26.05.2018.

Ove poderane skuplje od normalnih!? To može objasniti jedino Pernar!

VL
Avatar Ikrata
Ikrata
01:23 22.05.2018.

Dobrodošli na najbolju stranicu sex dating ==>> Sexydrom.com

VL
PI
pimnpekpeka
07:22 22.05.2018.

najveći idiotluk je hodati podrapan i zmazan

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.