Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 93
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
zbog koronavirusa
Povratak na članak

Nije htio da umre sama: Svaki dan penjao se na prozor bolnice da vidi svoju teško bolesnu majku

Cijele dane sjedio bi na prozoru i gledao svoju majku, a sišao bi tek kada je bio siguran da je čvrsto zaspala.

Komentari 5

PE
penelopea22
17:28 23.07.2020.

Sama cinjenica da su mu roditelji dali ime Jihad sve govori o toj nesretnoj obitelji. - '' Jihād znači "napor usmjeren na cilj , a na jeziku islama konotira širok spektar značenja iz unutarnje duhovne borbe za postizanje savršene vjeree do SVETOG RATA. To doslovno znači "napor", identificira zamah za postizanje određenog cilja i može se odnositi na duhovni napor pojedinca da se poboljša. U islamskoj doktrini ona označava i trud za unapređenjem vjernika ("superiornog džihada"), prije svega intelektualnog, usmjeren na primjer na proučavanje i razumijevanje svetih tekstova ili zakona, kao i rat vođen "radi Boga", tj. za širenje islama izvan granica muslimanskog svijeta '' - izvor wikipedija. A ovi iz UN-a, gdje ih ima masa islamista sada na svim funkcijama, i cak na celu odbora za ljudska prava im sjedi islamista iz zemlje Islamskog Kalifata na Vlasti, gdje nema ni ''LJ'' od ljduskih prava u zemlji, radi cega su Ameri napustili taj odbor,. nisu imali nikoga drugoga naci, nego njega nesretnika sa tim imenom Jihada sto se popeo na prozor, da se svijet smiluje na njega.

VL
DU
Deleted user
06:09 24.07.2020.

Vjerujem da je nasao unutarnji mir.Bog ce to nagraditi.

VL
Avatar drug Joža
drug Joža
20:25 23.07.2020.

Jihad ?!?

VL
DU
Deleted user
18:33 23.07.2020.

Lijepo od sina prema majci u jako tužnoj situaciji.

VL
UF
ufrm
18:09 23.07.2020.

Ime mu govori dovojno

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.