Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 56
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Solarij i rasizam
Povratak na članak

Ljubitelji solarija Obamin 'porez na ten' proglasili rasističkim

SAD će u deset godina time dobiti 2,7 milijarde dolara koje će utrošiti za bolju zdravstvenu zaštitu ljudi koji nisu zdravstveno osigurani.

Komentari 4

DO
doublebubble
13:13 12.07.2010.

bravo, Obama!

VL
FE
Felicijen
16:25 12.07.2010.

Lako njemu i njegovim kmicama. Oni ne trebaju ići u solarije!

VL
MO
morales
16:49 12.07.2010.

Pametno. Kada ti isti koji idu u solarije obole od raka kože, netko će to liječenje morati platiti. Mislim da će tada biti jako sretni zbog uvođenja ovog poreza.

VL
GN
Gnjavator
14:20 13.07.2010.

a zašto bi se trebalo ići u solarije? pa imaš sunce đaba pa se sunčaj...

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.