Juha od brancina s bundevom i ružmarinom prava je jesenska delicija u kojoj ćete istinski uživati
Brancin, poznat i kao lubin, vrlo je tražena vrsta bijele morske ribe izrazito sočnog i ukusnog mesa. Ova poznata riba grabežljivica najčešće se priprema pečenjem na grilu ili u pećnici, a može se pripremiti i u obliku krepke riblje juhe ili pak na lešo.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0