Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 13
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Zanimljivo
Povratak na članak

Istraživanje otkriva: Zašto djevojke ne mogu odoljeti tipovima koji su na glasu kao 'loši dečki'?

Često ih biraju djevojke koje se osjećaju zarobljeno, pa tako žele izraziti svoj bunt.

Komentari 5

AT
atlantisind
17:01 14.09.2020.

To su glupace koje ne mogu razmisljati trezveno ,znam ih dosta koje su pale na takve momke pa su na kraju najebale i to posteno.

VL
BA
Bartolovci2014
18:18 14.09.2020.

kad bi znala lutko moja mala kako tuce srce u becara ni pitala nebi svoje mame jos veceras pobigla bi zame

VL
DU
Deleted user
20:10 14.09.2020.

loši dečki su uvijek drski i nemaju dlake na jeziku te nikada li nikad nisu blagoglagoljivi

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.