Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 21
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
blokada
Povratak na članak

Banci dvaput platila isti dug – s kamatom!

U Zagrebačkoj banci tvrde da pogreška pri ovrsi računa M. Mikec nije njihova, u Fini tvrde da jest

Komentari 46

RO
RotoRoman
12:04 08.01.2013.

apsolutno najgora banka svih vremena

VL
HO
Hortator
12:16 08.01.2013.

Isto se i meni dogodilo .... da ne pričam koje sam neugodnosti imao kad sam otkrio da na računu nemam novaca na bankomatu a bio sam 300km od kuće. Isto je fina ovaj puta po nalogu hypo banke blokirala ii počistila račune zbog duga poreznoj koji je namiren u cijelosti 2 godine prije. I onda nećete vjerovati vrćali su mi nakon 100 intervencija sa ovih doprinosa 1000kn pa sa ovih računa 500 pa par dana kasnije sa drugih 1120 itd. a trebalo im je više od mjesec dana da mi vrate sve novce ali mi naknade koje su uzeli u iznosu od 500kn nikad nisu vratili, a njihova je greška bila. Zamislite to greškom vam uzmu novce prouzroče neugodnosti bez novaca ste mjesec dana a onda kad priznaj grešku i vrate novac ne vrate vam naknade za transakcije .... koja smo mi država....

VL
MA
matildica
12:50 08.01.2013.

neki dan sam pročitao članak o lihvarima pa ovi su gori od njih i gdje je sad država da zaštiti svoje građane da je netko pokušao krasti banci poslali bi kordon policije kad banka krade građane nikome ništabanka krade građane nikome ništa

VL
SI
sipa55
19:31 08.01.2013.

Meni se isto dogodilo sa t-ht.Bez ikakve opomene,rade mi ovrhu za navodni dug iz 2004g,koji je podmiren i igrom slućaja posjedujem taj raćun.U međuvremenu sam bija blokiran 20 dana,di sam u kamatara mora posudit novce da bi moga preiživit.Pre strašno šta se u ovoj državi sve radi.Prisilne troškove ovrhe mi još nisu vraćeni.Kome se oratit za obeštećenje?izgubija sam apsolutno sve povijerenje u institucije!!!

VL
Avatar Mihac™
Mihac™
17:15 07.01.2013.

Vervbalno deliktnem mater na penis od psa...... Meni je sudac nakon 10 godina da nikada nisam dobio nikakvu obavijest, da je sve uredno plaćeno oduvijek, oduzeo cijelu mirovinu na ime ovrhe, navodno radi neplaćenih računa prema plinari, koje imam uredno plaćene, a čak sam jednu te istu ratu platio dva puta. Pravo na reviziju imam samo ako je svota preko 100 000 kuna.... Ček malo, pa nisam ja Sanader, Todorić, Čačić i ostala ekipa koja je pokrala milijune eura....a ako je zakon isti za sve, tada bi i Mamić i Bandić i Linić i Josipović zajedno s Bajićem, odavno bili u prdekani.....

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.