Ako na avionskoj karti imate četiri 'S' ova informacija vam se neće svidjeti!
Ova oznaka znači da se nalazite na listi putnika koji će biti detaljnije pregledani prilikom ulaska u zrakoplov.
Komentari 24
cetnici 100%
Pa normalno da ih treba skinuti i barem sat dva pregledavati. Ako je iako moguće, da ih pregledava pripadnik GAY orijentacije. Pa konačno je i ostatak svijeta shvatio tko su oni koji se "diče" sa svoja 4S, a ne da samo ljudi sa ovog našeg područja imaju takva saznanja i iskustva.
Vidi srbijanca koliko ih cita vecernji!
CCCC , cetnici.. )-:
Nekog drugog zla halo novinari pa na kojem sam ja to portalu jeli moguce da je to Vecernji pa netko ce otkaz dobiti
Skinuti Sve Sa Sebe
Iako su četiri “S” na ovim našim prostorima simbol nekog drugog zla,.......Kojeg zla?
Ili je 4 'S' ili 4'C' svejedno zlo na vidiku.Čede kmeče s komentarima?
Hahahahaha trajni hrvatski kompleks!!
A ako na avio-karti piše ZDS?
nekog drugog zla...lol
4 s i samo sloga srbina spašava
E ako na karti stave 4 S ja se više zrakoplovom ne vozim! Mogli su nešto drugo izmislit.
netko IATA-i mora prevesti srbska 4 C
Vrlo znakovita 4 slova. Ali sad čekam da sve aviokompanije u svijetu izbace slovo u.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hahaha, sjajno :-))