Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 154
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
oprez
Povratak na članak

Ako jedete pečeni krumpir četiri puta tjedno, ovo će vam se dogoditi

Krumpir ima visoki glikemijski indeks, ugljikohidrati se brzo u tijelu pretvaraju u šećere, a to može prouzročiti i probleme s povišenom razinom šećera u krvi, tvrde istraživači.

Komentari 11

LA
lik_abalo
11:21 19.05.2016.

mislim da je veći razlog visikog tlaka količina soli koja ide uz pomfrit nego sam krumpir.

VL
MS
mario.simunic15
13:27 19.05.2016.

pa kad ste vec naglasili da je poseban problem peceni onda ste mogli reci da je to zbog masti i soli. krumpir je uvijek krumpir.

VL
SC
schwertransport
20:56 19.05.2016.

To je vjerojatno zbog uvoznog krumpira, probajte kalamper z međimurja nić vam nebu

VL
Avatar Izdajnik
Izdajnik
11:59 20.05.2016.

Ak nemamo za ribu i mesek.. Moramo papat krumpir..

VL
Avatar messerschmidt
messerschmidt
12:27 20.05.2016.

A u p.m., više ni krumpir ne smijem jesti.

VL
AG
Agricola
16:09 19.05.2016.

Ja nisam jeo pečeni sto godina, najčešće jedem frigani, ali o tome ne piše ništa.

VL
PS
p.sunara
20:05 19.05.2016.

Šprkrtblebužik?

VL
PS
p.sunara
20:06 19.05.2016.

Šrklja-prklja?

VL
CO
coconut
15:35 19.05.2016.

krumpir povećava razinu šećera u krvi ali zbog puno kalija kojeg sadrži smanjuje krvni tlak

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.