Ako jedete pečeni krumpir četiri puta tjedno, ovo će vam se dogoditi
Krumpir ima visoki glikemijski indeks, ugljikohidrati se brzo u tijelu pretvaraju u šećere, a to može prouzročiti i probleme s povišenom razinom šećera u krvi, tvrde istraživači.
Komentari 11
pa kad ste vec naglasili da je poseban problem peceni onda ste mogli reci da je to zbog masti i soli. krumpir je uvijek krumpir.
To je vjerojatno zbog uvoznog krumpira, probajte kalamper z međimurja nić vam nebu
Ak nemamo za ribu i mesek.. Moramo papat krumpir..
A u p.m., više ni krumpir ne smijem jesti.
Ja nisam jeo pečeni sto godina, najčešće jedem frigani, ali o tome ne piše ništa.
Šprkrtblebužik?
Šrklja-prklja?
krumpir povećava razinu šećera u krvi ali zbog puno kalija kojeg sadrži smanjuje krvni tlak
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
mislim da je veći razlog visikog tlaka količina soli koja ide uz pomfrit nego sam krumpir.