Zbog Tita sam autom probio blokadu, a s AC/DC pio cijelu noć i nisam znao tko su
Toni Politeo, galerist i kolekcionar povodom zagrebačke izložbe otkriva sadržaje svojih zbirki, kako su nastajale i koje su mu slavne osobe pomagale.
Komentari 7
Ne može večernji i njegovi nepismeni dnovinari bez veličanja komunističkog zločinca tita
Pio cijelu noć sa AC/DC i nije znao tko su? Nije to ništa. Ni oni nisu znali tko su...
nažalost i dan danas sve funkcionira isto...uski krug ljudi,podobnih, ideološki pravovjernih, klanovski i zavičajno umreženi"vaspitaju" što hrvate, što gradjane.
Ja mislio pro bio blokadu da zgazi Tita kad on maršalu komunističkom darove nosi... 😎 mašala.
Vječna slava drugu Titu
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
U tekstu se spominje stotinjak LJUDI, ali u naslovu mora biti vaš ljubimac, jednonogi bravar, ubojica Hrvata. Pa pridružite mu se, uživajte...