Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 9
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Ispraćaj: U srijedu na zagrebačkom Mirogoju od maestra će se oprostiti obitelj i prijatelji
Povratak na članak

Za sve ljubitelje glazbe Šutej će ostati trajno nadahnuće

Otkad znam za sebe, znam za Điđija, priča Vlado Kalember o svom prijatelju iz djetinjstva. Njegova rečenica: “Kad umre netko koga voliš, gubitak je još teži” izražava osjećaje mnogih

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.