Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 3
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Nova knjiga velike poetese
Povratak na članak

Vesna Parun objavila drugu knjigu "Tog divnog divljeg kapitalizma"

I dok se u prvoj knjizi “Taj divni divlji kapitalizam” više bavila hrvatskom ekonomijom ispisujući i često citiranu “Šukerijadu”, velika hrvatska pjesnikinja Vesna Parun u drugoj objavljenoj knjizi okrenula se autobiografiji.

Komentari 2

VI
Vinko37
16:05 19.02.2010.

Nije ona za obicni svijet. Jer kako na pr.razumjeti da divlji kapitalizam moze biti divan. Uredu mi je kad ostro kritikuje nase politicare. Samo bilo bi u tome svrsishodnije da se hvata oporbe, koja nezna da zbaci primitivnu vlast. Tu bi mogla, posto je autoritet, dosta pomoc. Dalje, pitam se kako je mogla prezivjet Juginu eru. Jer tko je onda kritikovao vlast, zavrsio bi ili u zatvoru ili u emigraciji. A ona, s toliko godina izgleda dosta dobro sto je za pozdravit.

VL
LU
lužnjak
20:35 19.02.2010.

Po nekim informacijama, ova nam draga, još iz davnina raspisana Princez, nalazi se u hrvatskim toplicama Neka samo nastavi još moćnije, ispijati svoje izvore prenoseći ih u trag olovke, jer to je i hrabrost, u najbezbrižnijim godinama moći i voljeti,, stvarati i porađati nove knjige, koje su zajednička njena i naša djeca. Svako dobro, PJESMI PARUN !

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.