U trenutku financijske krize dvije godine portretirao sam jednu dominu
U izdanju bečke izdavačke kuće Verlag für Moderne Kunst, a pod uredničkom i produkcijskom palicom Platforme Nomad, upravo je izdana prva monografska publikacija o Artukoviću i njegovu radu naslovljena “Stagings”, a nakon njezine bečke promocije, sutra je i zagrebačka u Velikoj čitaonici Hrvatskog državnog arhiva
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0