Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 233
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Intervju
Povratak na članak

Strašno mi je kada redatelj kaže glumcu: "Nije ti to dječje kazalište"

Saša Anočić, ravnatelj zagrebačkoga kazališta Trešnja, govori o razlozima zbog kojih su raspisali natječaj za novu dramu za djecu i mlade, kako se radi teatar za djecu i po čemu se on razlikuje od onog za odrasle

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.