Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 76
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Zlatko Paković o projektu “Građanin Matijanić”
Povratak na članak

Smrt Vladimira Matijanića zrcali smrt građanina i novinara uopće

Redatelj Zlatko Paković 21. lipnja predstavio je autorski projekt pod nazivom “Građanin Matijanić, misterij o liberalnoj demokraciji”, a za praizvedbu ove drame u tri čina o smrti novinara Vladimira Matijanića odabrao je prostor Stare plinare u Splitu. Kaže kako izvedbom na otvorenom kazalište želi vratiti njegovim počecima, u vrijeme kada se, istodobno s dijalektikom i demokracijom, stvaralo na agori

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.