Na komemoraciji za Daru Vukić samo dvadesetak ljudi: glumci i pjevači nisu htjeli prekinuti probu?
Najdirljivija bila je prvakinja Drame HNK Split Nives Ivanković, kojoj je pokojna Dara bila ne samo kolegica iz ansambla nego i istinska prijateljica, a intendant je čak i zapjevao
Komentari 8
Da to je tako, kad predugo živiš nema ti tko doći na sprovod jer su svi iz tvoje generacije već pokojni
bog joj je dao 100 godina a licemjerima i manje
Ne razumijem što bi netko išao na nečiju komemoraciju ako tu osobu nije poznavao? Nije to drug Tito, pa da mu na ispraćaj sa Tomislavca za Beograd dođe iskazati ljubav i poštovanje 700.000 Hrvata.
Pa kaj onda kaj je proba? Pa nije to nuklearna fuzija da se ne smije prekinuti? Neće im se..a jednog dana bu tak neko drugi njima napravio..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Današnji umjetnici i "umjetnici" jednostavno nemaju respekt prema zaslužnicima ,a i bonton im je stran.