Marija Sekelez: Da mogu sve ispočetka, isti put ne bih ponovila
Moram citirati i Isadoru: “Moj je život znao samo za dva pokretača – ljubav s velikim Lj i umjetnost s velikim U. I često je zapovjednički poziv umjetnosti uništio ljubav i često je ljubav uništila umjetnost.” A to je i priča o mom životu
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Marija je divna osoba, dobra glumica, žena s tijelom, duhom i dušom! Svaka čast!