'Loše, bezidejno i sklepano nabrzaka': Redatelj Krešimir Dolenčić komentira otvaranje ZOI
Zimske olimpijske igre u Milanu i Cortini d'Ampezzo otvorene su trosatnim događajem koji je pokušao pomiriti visoku umjetnost i pop-kulturu, no najduža ceremonija u povijesti podijelila je svjetsku javnost. Naš poznati redatelj Krešimir Dolenčić, koji je režirao mnoge spektakularne manifestacije, otkrio nam je što on misli o otvaranju ZOI
Komentari 10
teško je ne sjetiti se vrhunske režiije dočeka srebrenih iz rusije. 6 sati zaprešić boysa i ponavljanja jedne te iste pjesme! legendarno od naše legende!
Ne brbonjaj, super je bilo.
Samo se on neka ne javlja,pokazao je svoju nedoraslost poslu kojim se zeli baviti.Docek sportasa i djeca u osnovnoj bi bolje osmislili.
"Vamos a la playa" je španjolski hit, a ne talijanski....
dad se javio rezimski redatelj kaj si jalan
Je li to onaj Krešimir...uključi..isključi... Prekidač...
Dolenčić ,jel to onaj go..ar što je našim nogometašima uskratio Tomsona..
Ah...pravi se javio
Je li to onaj Krešimir...pali..gasi... Prekidač
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Trebalo te je tamo poslati da isključiš zvučnike...