Krojačeva ljubav, gola prostitutka i sramota genija: Zašto je 'Eros' remek-djelo i katastrofa u istom paketu?
Omnibus film "Eros" koji se večeras prikatuje na HRT 3, spojio je vizije Michelangela Antonionija, Stevena Soderbergha i Wong Kar-waija u ambicioznom projektu o ljubavi i žudnji. No, dok je jedan segment ušao u anale kinematografije, drugi je ostao zapamćen kao bolno razočaranje
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0