Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 179
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Lana Barić
Povratak na članak

Kad Milan Bandić ode s mjesta gradonačelnika, svi ćemo odahnuti. Ovaj grad treba deratizaciju

Glumica o stanju u kulturi i svojoj novoj ulozi u filmu "Glumim, jesam” Miroslava Mandića koji je upravo počeo igrati u kinima

Komentari 89

DU
Deleted user
11:20 12.12.2019.

Ako će svi odahnuti, gdje je to većina koja ga je birala? Ovi "kulturnjaci" nemaju baš puno veze s logikom.

VL
DU
dubrix
11:40 12.12.2019.

Javljanje Ofelije iz plitkog potoka

VL
Avatar Ernest_Fulir
Ernest_Fulir
10:03 12.12.2019.

Dajte ne baljezgajte. Kad Bandića ne bude, Zagreb će ponovo ući u stagnaciju kao i prije njega. Imat ćemo nekog birokratu koji će hodati "po jajcima" i zaboravite priču. Da, Bandić je korumpiran, da, Bandić je muljator, da, Bandić daje poslove rođacima i prikanima... da, da, da... ali činjenica, stoji (A u Zagrebu živim već preko 55 godina) da se Zagreb nikad nije tako transformirao u moderni i funkcionalni grad kao u Bandićevo doba. Iskreno, zaboli me što je maznuo par milijunčeka ovdje ili ondje. Iskreno, zaboli me što je neotesan... a i drag mi je jer je trn u oku i SDPu i HDZu. I hocete se kladiti da će opet osvojiti mandat ako se kandidira ?

VL
AN
aniva
12:26 12.12.2019.

A tek kad ti prestaneš glumiti, jer tvoja gluma je katastrofa.Na žalost da nam jeprotresti kazališta i ostaviti prave glumce, a maknuti ove uhljebe (Uršku, Nolu, Matula.....) kako bi nam kultura prodisala

VL
PR
Princeza
10:42 12.12.2019.

Deratizaciju treba jer zivi tvoj Markovina u njemu.

VL
PH
Petarstijena-HR
09:47 12.12.2019.

Bivše vojarne JNA u zatvore treba pretvarati-EU će dati sredstva za obnovu!!!!!!!!!!!!!!!!

VL
KO
komentant
11:58 12.12.2019.

Neznam zašto vašu djelatnost zovu kulturom, kad u njoj nema nićeg kulturnog, i neznam po kojem pravilu se vi osjećate pozvanim komentirati politiku,.

VL
Avatar Syssko
Syssko
10:30 12.12.2019.

Pa ko ga bira 20 godina kao i 28 godina HDZ/SDP???? SAMI IH BIRAMO pa i neće sami otiči!

VL
Avatar Ernest_Fulir
Ernest_Fulir
10:03 12.12.2019.

Dajte ne baljezgajte. Kad Bandića ne bude, Zagreb će ponovo ući u stagnaciju kao i prije njega. Imat ćemo nekog birokratu koji će hodati "po jajcima" i zaboravite priču. Da, Bandić je korumpiran, da, Bandić je muljator, da, Bandić daje poslove rođacima i prikanima... da, da, da... ali činjenica, stoji (A u Zagrebu živim već preko 55 godina) da se Zagreb nikad nije tako transformirao u moderni i funkcionalni grad kao u Bandićevo doba. Iskreno, zaboli me što je maznuo par milijunčeka ovdje ili ondje. Iskreno, zaboli me što je neotesan... a i drag mi je jer je trn u oku i SDPu i HDZu. I hocete se kladiti da će opet osvojiti mandat ako se kandidira ?

VL
DU
Deleted user
09:12 12.12.2019.

Osim deratizacije u Zagrebu poslije Bandića treba provesti i deratizaciju, njegovih uhljeba,vazelin uvlakača,rođa,kumova ima toliko da autobusi ZET-a bi ih odvozili godinu dana.

VL
Avatar BrankoM
BrankoM
07:41 15.12.2019.

Da samo deratizaciju ?! A što je s dezinsekcijom i dezinfekcijom?😉

VL
ZH
zlatko.harapin53
13:35 13.12.2019.

Gospođa Barić kaže: "Kada gospodin Bandić ode s mjesta gradonačelnika, svi ćemo odahnuti. Ovaj grad treba deratizaciju". Želja za svaku pohvalu. Gospodin Bandić je već dva desetljeća gradonačelnik po željama svojih glasaća. Stoga može otići samo po njihovim, a ne po želji gospođe Barić. Da grad Zagreb treba deratizaciju to od gospođe Barić sigurno bolje znaju u službi koja se bavi takvim poslovima. Ukoliko je, pak, mislila na čiščenje Zagreba od ljudi poput gospodina Bandića, onda je za to potrebno nešto sasvim drugo. Snažnije od svakog deratizacijskog sredstva. Od tom je sredstvo trebala govoriti gospođa Barić ukoliko je ozbiljno mislila na boljitak eksploatiranih građanki i građana grada Zagreba.

VL
DS
Damir Sajko
18:12 13.12.2019.

Ima zena pravo

VL
DO
doktorica
09:29 12.12.2019.

i dezinsekciju

VL
SA
sargu123
09:40 12.12.2019.

Kada Bandić ode uživati će u kolačima.

VL
PH
Petarstijena-HR
09:46 12.12.2019.

Zagreb je leglo korupcije i gordijski čvor korupcije u Hrvatskoj!!!!!!!!!!!!!!Počmite čistiti od Zagreba korupciju!!!!!!!!!!!!!!

VL
BU
burza
10:24 12.12.2019.

Korupcija krece od malog covjeka od kave cokoladice pa prema vrhu

VL
LE
Leksi
11:37 12.12.2019.

Ne samo da ćemo odahnuti, nego i prodisati.!

VL
Avatar comandante
comandante
09:24 12.12.2019.

samo je jedan problemu gradu veći od ove protuhe na vlasti a to je da nemamo čovjeka prikladnog da bude gradonačenik Zagreba...to je tužno... treba uvesti neku tročlanu vlast, i svakako smanjiti ovlasti gradonačelniku ma tko bio, prebaciti većinu ovlasti i odluka na skupštinu da opet ne postanemo žrtve kojekakvih bolesnika

VL
DU
Deleted user
09:27 12.12.2019.

Kada odu Hercegovci, tada će tek Hrvatska biti slobodna zemlja gdje će svaki njen građanin imati jednaka prava! Hercegovci rade na sustavnom uništavanju Hrvatske te su se koncentrirali na progon Hrvata rođenih u Hrvatskoj! Zašto Hrvat rođen u Hrvatskoj ne može biti direktor nego moraš biti rođen u Grude,Pogana Vlaka, Mostar, Bugojno,Vitez, Busovača, Travnik....... teško je naći nekoga direktora koji je Hrvat rođen u Hrvatskoj i da nema dvojno državljanstvo.

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.