Kad Milan Bandić ode s mjesta gradonačelnika, svi ćemo odahnuti. Ovaj grad treba deratizaciju
Glumica o stanju u kulturi i svojoj novoj ulozi u filmu "Glumim, jesam” Miroslava Mandića koji je upravo počeo igrati u kinima
Komentari 89
Javljanje Ofelije iz plitkog potoka
Dajte ne baljezgajte. Kad Bandića ne bude, Zagreb će ponovo ući u stagnaciju kao i prije njega. Imat ćemo nekog birokratu koji će hodati "po jajcima" i zaboravite priču. Da, Bandić je korumpiran, da, Bandić je muljator, da, Bandić daje poslove rođacima i prikanima... da, da, da... ali činjenica, stoji (A u Zagrebu živim već preko 55 godina) da se Zagreb nikad nije tako transformirao u moderni i funkcionalni grad kao u Bandićevo doba. Iskreno, zaboli me što je maznuo par milijunčeka ovdje ili ondje. Iskreno, zaboli me što je neotesan... a i drag mi je jer je trn u oku i SDPu i HDZu. I hocete se kladiti da će opet osvojiti mandat ako se kandidira ?
A tek kad ti prestaneš glumiti, jer tvoja gluma je katastrofa.Na žalost da nam jeprotresti kazališta i ostaviti prave glumce, a maknuti ove uhljebe (Uršku, Nolu, Matula.....) kako bi nam kultura prodisala
Deratizaciju treba jer zivi tvoj Markovina u njemu.
Bivše vojarne JNA u zatvore treba pretvarati-EU će dati sredstva za obnovu!!!!!!!!!!!!!!!!
Neznam zašto vašu djelatnost zovu kulturom, kad u njoj nema nićeg kulturnog, i neznam po kojem pravilu se vi osjećate pozvanim komentirati politiku,.
Pa ko ga bira 20 godina kao i 28 godina HDZ/SDP???? SAMI IH BIRAMO pa i neće sami otiči!
Dajte ne baljezgajte. Kad Bandića ne bude, Zagreb će ponovo ući u stagnaciju kao i prije njega. Imat ćemo nekog birokratu koji će hodati "po jajcima" i zaboravite priču. Da, Bandić je korumpiran, da, Bandić je muljator, da, Bandić daje poslove rođacima i prikanima... da, da, da... ali činjenica, stoji (A u Zagrebu živim već preko 55 godina) da se Zagreb nikad nije tako transformirao u moderni i funkcionalni grad kao u Bandićevo doba. Iskreno, zaboli me što je maznuo par milijunčeka ovdje ili ondje. Iskreno, zaboli me što je neotesan... a i drag mi je jer je trn u oku i SDPu i HDZu. I hocete se kladiti da će opet osvojiti mandat ako se kandidira ?
Osim deratizacije u Zagrebu poslije Bandića treba provesti i deratizaciju, njegovih uhljeba,vazelin uvlakača,rođa,kumova ima toliko da autobusi ZET-a bi ih odvozili godinu dana.
Da samo deratizaciju ?! A što je s dezinsekcijom i dezinfekcijom?😉
Gospođa Barić kaže: "Kada gospodin Bandić ode s mjesta gradonačelnika, svi ćemo odahnuti. Ovaj grad treba deratizaciju". Želja za svaku pohvalu. Gospodin Bandić je već dva desetljeća gradonačelnik po željama svojih glasaća. Stoga može otići samo po njihovim, a ne po želji gospođe Barić. Da grad Zagreb treba deratizaciju to od gospođe Barić sigurno bolje znaju u službi koja se bavi takvim poslovima. Ukoliko je, pak, mislila na čiščenje Zagreba od ljudi poput gospodina Bandića, onda je za to potrebno nešto sasvim drugo. Snažnije od svakog deratizacijskog sredstva. Od tom je sredstvo trebala govoriti gospođa Barić ukoliko je ozbiljno mislila na boljitak eksploatiranih građanki i građana grada Zagreba.
Ima zena pravo
i dezinsekciju
Kada Bandić ode uživati će u kolačima.
Zagreb je leglo korupcije i gordijski čvor korupcije u Hrvatskoj!!!!!!!!!!!!!!Počmite čistiti od Zagreba korupciju!!!!!!!!!!!!!!
Korupcija krece od malog covjeka od kave cokoladice pa prema vrhu
Ne samo da ćemo odahnuti, nego i prodisati.!
samo je jedan problemu gradu veći od ove protuhe na vlasti a to je da nemamo čovjeka prikladnog da bude gradonačenik Zagreba...to je tužno... treba uvesti neku tročlanu vlast, i svakako smanjiti ovlasti gradonačelniku ma tko bio, prebaciti većinu ovlasti i odluka na skupštinu da opet ne postanemo žrtve kojekakvih bolesnika
Kada odu Hercegovci, tada će tek Hrvatska biti slobodna zemlja gdje će svaki njen građanin imati jednaka prava! Hercegovci rade na sustavnom uništavanju Hrvatske te su se koncentrirali na progon Hrvata rođenih u Hrvatskoj! Zašto Hrvat rođen u Hrvatskoj ne može biti direktor nego moraš biti rođen u Grude,Pogana Vlaka, Mostar, Bugojno,Vitez, Busovača, Travnik....... teško je naći nekoga direktora koji je Hrvat rođen u Hrvatskoj i da nema dvojno državljanstvo.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ako će svi odahnuti, gdje je to većina koja ga je birala? Ovi "kulturnjaci" nemaju baš puno veze s logikom.