Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 75
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Boris Isaković
Povratak na članak

Jedan svećenik rekao mi je: 'Mantija može sakriti različite ljude'. Neki ljudi u takve sustave ulaze iz pogrešnih razloga

Jedan od najvećih glumaca regije u Puli je predstavio potresni "Oče naš". U ovom mračnom trileru temeljenom na istinitim događajima, utjelovio je srpskog svećenika Branislava Peranovića koji je psihološkim manipulacijama i strahovladom vodio komunu "Crna reka"

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.