Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 65
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Damir Klaić - Ključ
Povratak na članak

Grad mi ne želi platiti most ni sufinancirati festival. Pa dobro, onda ću ga preseliti u Ozalj

Čakovečki umjetnik Damir Klaić Ključ u sukobu je s gradskim čelnicima zbog, kako tvrdi, problema s financiranjem Zrinski Art Festivala, ali i drvenog mosta pred ulazom u Stari grad

Komentari 1

Avatar Urban Fox
Urban Fox
20:38 20.06.2025.

Nit je festival provokativan, nit avangardan, može se reći da je provincijalan, a ak si želi povratiti sredstva nek sjedi kraj mosta i naplaćuje mostarinu, kak su to nekad radili Zrinski.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.