Vrdoljak: Ne očekujem poziv iz HDZ-a, HNS nema što raditi u toj vladi
Temeljem izbornog rezultata HDZ i Most trebaju sastaviti Vladu i preuzeti odgovornost, a u toj vladi HNS nema što raditi – rekao je Vrdoljak
Komentari 29
A što bi ti igdje imao raditi, jadne li ti majke.Koji jadnik i bijednik!
Oho. A što ste kao liberali radili sa socijaldemokratima? Samo da uhvatite fotelje i beneficije sa 2% podrške građana. Ne skači pred rudo
HDZ nema što zvati u Vladu ovake poput Vrdoljaka, dokazano nesposobne koji bi sve dali za fotelju. Pa zamislite, on je u 4 godine bio ministar gospodarstva i ministar graditeljstva i prostornog uređenja, a po struci inženjer elektrotehnike! Pa toto je nečuveno, to je paradigma razmišljanja "daj što daš, glavno da je fotelja". Gdje je odgovornost prema biračima, prema državi, gdje je samokritičnost? Ta nevjerojatno je koliko on ima visoko mišljenje o sebi. Da mu se ponudi mjesto ministra turizma, vjerujem da bi Vrdoljak objeručki to prihvatio. Ipak je on enciklopedist kojem bi i Leonardo da Vinci zavidio na znanju.
to si dobro rekel vrdoljače,s napomenom da vi nemate kaj tražiti u BILO KOJOJ vladi!
Samo novinari plaćenici mogu iskonstruirati ovakve spletke i prepade. Ako Most ne će biti poslušan, zamijeniti će ih se sa strančicom koju bira 1% ljudi!? Ono što je osnovao dikobraz i orjunašica, za Hrvatsku može biti samo mlinski kamen oko vrata, nikako naznaka boljitku države!
ulizica,uvlacio se u gu...u vesni pusic,da bi ga proglasila za vodu te strancice.ta gospoda je pucala zajedno sa milanovicevom pomoci,da zasjedne na veliku stolicu u UN-u,ali posto je bila margina,ona ce se sigurno ponovo vratiti i maknuti tog klauna vrdoljaka.pitam se zasto se nisu nikada kandidirali sami ,bez velikog vode milanovica,bili bi neprimjetni na birackoj sceni.
Ovome Vrdoljaku cvikeri pristaju k'o svraki gaće. Na prvi pogled je jasno da se radi o smutljivcu i prevarantu, koji bi za svoje interese prodao i rođenu mamu.
He he he he, kaže liberal koji surađuje s socijalistima??? LIBERAL?
Hajde uljebu jedan,tko ce tebe takvoga nesposobnoga uopce uzeti u razmatranje?Ti ta tvoja Mrak zena...cim Vas vidim na slici mrak mi padne na oci.
rijetko ljigav tip taj vrdoljak,
Vas nitko ne želi. Ionako nemate više od 0.2% i zanima me tko vas uopće plaća. Vi ste antihrvatska stranka s Pusićkom na čelu. Idite doma u Srbiju umijesto da ovdje trkeljate
SDP HNS i slični. Bolje dajte ostavke. Hrvatski narod vas ne želi kako vam to nije jasno
Ima ima samo maknite iz stranke one koji ne vole hrvatsku.
Sam se nudii, a pola HDZa bi se isčlanilo, kad bi koalirali s Pusićima...
Što se dogodilo s VL ?
Što se dogodilo s VL ?
Vrdoljak toliko želi biti na vlasti da se uzbudio na Plenkovićevo spominjanje HNS-a. Pa makar i negativno.
HNS nema što raditi u toj vladi ----------------------------------------------------------------------------------------------------- Mi se vidi kak ni HNS ni HSS nema kaj delati u ovoj vladi. Naime mi se vidi da ova vlada ne misli pobirati mito za ugradnju nekakvih nepotrebnih toplinskih razdjelnika, a a mi se vidi kak ne namjeravaju ni obijati auteke. Stvarno kaj bi vi delali u takvoj vladi?!
Kada odstranite,te yugokumunističke implantate iz vaših glava,i kad prestanete poštene ljude koji sijede u Hrvatskom Državnom Saboru vrijeđati i nazivati fašistima suradnje s vama nebi trebalo biti.Mislim da bi lustracija dobro došla,jer to bi spriječilo podijele među našim napaćenim Narodom.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nema više Milanovića - nema više HNS-a. Raspad.