Petrov: Mogu biti bolji premijer od Plenkovića i Milanovića. Sinčić: Milan Bandić je 'Remetinec koalicija'
Bandić je rekao da je na sreću putovao u vrijeme debate pa je nije gledao
Komentari 46
To što bi bio bolji od njih dvojice neznači da bi bio dovoljno dobar za tu funkciju.
hrvatski gradjani,,,,molim vas,,,pa tko je dao glas ovom sincicicu,,,sve vas je prevario,,,obicna varalica i manipulator sve je skole zapoceo a nijednu zavrsio....i on da sjedi u saboru i zivi kao kralj a oni koji mu dali glas ,,,kopaju po kontejneru ,,,sramota,,,,sada na izborima zaobidjite zivi zid odnosno sincica jer on je prevario i zivi zid on se je uvukao u sabor zivi lijepo a ostali clanovi zivog zida,,,i dalje,,,bleje,,po ulicama a on im se cinicno smije iz saborskih klupa,,,narode moj,,,,obratite paznju na izborima i maknite tog manipulatora,,,,
Milan Bandic Remetinec koalicija haha, Genijalno!
majko mila,kojeg jadnika toga neuspijelogai vijecitog studenta,tko bi tebe rusio nego ti sam sebe sa takvim nebulozama,svako tvoje otvaranje usta zgadi se hrvatima da bi takvi vodilijedno malo selce a kamo li neku ozbiljnu drzavuhrvatsku.mozda na barikadama?.
Onaj tko se zalozi za reviziju pretvorbe i privatizacije i porjeklo imovine..imat ce mojj glas. Ako ne...ostat cu doma. Ne zeim glasat za njihovo bolje sutra.
Pošto smo mi u banani neka se dogovore pa neka svi budu premier i Milanovič i Plenkovič,Bandič,Petrov,Sinčič i neka pitaju dali još neko zeli biti premijer. To bi bilo za te političke jadnike najbolje riješenje.
dajte Hrvatsku u ruku jazavcima tipa Petrov i Slincic...seoski prevaranti..
Petrov premijer!!! Koji vic! Molim probudite ga. Hvala!
Tko je Božo Petrov? Pogledajte njegovog ministra Vlahu, nekakvog nesretnika, Orepića, pa ćete vidjeti.
Citat komentare ove HDZ-ove glasacke masinerije je parava milina. Covjek pomisli da zive na nekoj drugoj planeti. Majko mila u sta nam se drzava pretvorila.
Petrov je sam sebe potrošio. Za sve mora pitati Kaptol ili govoriti i raditi tako da sde njima dopadne. Sredio ga je biskup Vladek.
Gospodin Zdravko Tomac je nedavno izjavio da je Hrvatska u situaciji kao '91. ali politički.Obzirom i na ekonomsku situaciju mislim da smo zreli za Vladu nacionalnog jedinstva. Činjenica je da ima sposobnih ljudi ali u različitim strankama. Ne vidim nijednu idealnu.Ovo prepucavanje nikamo ne vodi. Tko god da dobije sve će isto biti!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bolji ne - ali skuplji.