Filozofija: Već će netko platiti
U dvadeset godina hrvatske slobode štošta se promijenilo, ali očekivanje da će naš trošak platiti netko drugi ostalo je neokrznuto.
Komentari 26
30.11.2011. u 12:26h profesorzag je napisao/la: Bjeda, pa zar nije upravo Franjo Tuđman, general JNA, bio dio tog represivnog aparata? A kad smo kod pljački: jesu li hrvatske tvrke pokradene kad su komunisti bili na vlasti ili kad je na vlast došao HDZ? ****************************************************************************************************** Profesore , pa zna se tko je započeo uništavati privredu i tko je danas na vlasti... Onaj \"zvjezdani nadnevak \" je samo kopija nečijeg razmišljanja iz potonjeg teksta , jedion što se dešava u budučnosti....
Nema tu ni \"f\" od filozofije jer poznato je da će to uvijek narod platiti pa makar i glavom !!!
profesorzag: Da u zatvoru je represiju vrsio sam nad sobom - a Bruni Busicu slobodu pruzao kakvu takvu...!!!
@profesorzag \"Bjeda, pa zar nije upravo Franjo Tuđman, general JNA, bio dio tog represivnog aparata?\" Tebi je frendu očito potrebno stalno ukazivati na pojmovne i elementarne politološke razlike. Vojska, a Tuđman je bio član vojske, nije represivni aparat po definiciji.i. U represivne sustave državnoga aparata spadaju unutranji poslovi, koji se odnose na policiju i pravosuđe. Vojska, čak ni u SFRJ nije imala unutranju represivnu ulogu, usprkos devijacijama komunističkoga sustava. Dakle, Franjo Tuđman nikada nije bio dio represivnoga aparata.
**** Molim Vas za velumni osvrt na nedavnu povijest vašeg ulizništva i je li vam se isplatilo branit pomirdbu udbaša i usraša na teret javnog interesa? Konkretno mislim na slučaj Horvatinčić, tzv. javne garaže i vašu hagiografiju ovog uglednika? ^_^_^ AKo vam neugodno ovdje, možete poslat i na MIlanovu tajnicu ili na penthouse.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
\"balen\" ima čitatelja večernjaka koji su vidjeli \"težinu\" ovog teksta,otuda za taku aktualnu temu neplaćanja, svega tridesetak komentara u 2dana, to sve govori