Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 196
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Filozofija: Već će netko platiti

U dvadeset godina hrvatske slobode štošta se promijenilo, ali očekivanje da će naš trošak platiti netko drugi ostalo je neokrznuto.

Komentari 26

OS
osica
12:34 30.11.2011.

\"balen\" ima čitatelja večernjaka koji su vidjeli \"težinu\" ovog teksta,otuda za taku aktualnu temu neplaćanja, svega tridesetak komentara u 2dana, to sve govori

VL
Avatar Bjeda
Bjeda
13:23 30.11.2011.

30.11.2011. u 12:26h profesorzag je napisao/la: Bjeda, pa zar nije upravo Franjo Tuđman, general JNA, bio dio tog represivnog aparata? A kad smo kod pljački: jesu li hrvatske tvrke pokradene kad su komunisti bili na vlasti ili kad je na vlast došao HDZ? ****************************************************************************************************** Profesore , pa zna se tko je započeo uništavati privredu i tko je danas na vlasti... Onaj \"zvjezdani nadnevak \" je samo kopija nečijeg razmišljanja iz potonjeg teksta , jedion što se dešava u budučnosti....

VL
Avatar tetak
tetak
13:45 30.11.2011.

Nema tu ni \"f\" od filozofije jer poznato je da će to uvijek narod platiti pa makar i glavom !!!

VL
Avatar MK
MK
14:12 30.11.2011.

profesorzag: Da u zatvoru je represiju vrsio sam nad sobom - a Bruni Busicu slobodu pruzao kakvu takvu...!!!

VL
GR
Gradinar
15:24 30.11.2011.

@profesorzag \"Bjeda, pa zar nije upravo Franjo Tuđman, general JNA, bio dio tog represivnog aparata?\" Tebi je frendu očito potrebno stalno ukazivati na pojmovne i elementarne politološke razlike. Vojska, a Tuđman je bio član vojske, nije represivni aparat po definiciji.i. U represivne sustave državnoga aparata spadaju unutranji poslovi, koji se odnose na policiju i pravosuđe. Vojska, čak ni u SFRJ nije imala unutranju represivnu ulogu, usprkos devijacijama komunističkoga sustava. Dakle, Franjo Tuđman nikada nije bio dio represivnoga aparata.

VL
Avatar drInternet
drInternet
19:58 30.11.2011.

**** Molim Vas za velumni osvrt na nedavnu povijest vašeg ulizništva i je li vam se isplatilo branit pomirdbu udbaša i usraša na teret javnog interesa? Konkretno mislim na slučaj Horvatinčić, tzv. javne garaže i vašu hagiografiju ovog uglednika? ^_^_^ AKo vam neugodno ovdje, možete poslat i na MIlanovu tajnicu ili na penthouse.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.