Jozo Radoš
Na početku demokratskih promjena priključuje se HSLS-u. U vrijeme Zagrebačke krize bio je izabran za gradonačelnika Zagreba, ali ga predsjednik Franjo Tuđman nije potvrdio. Nakon HSLS-a, postaje predsjednik Libre. Član je Predsjedništva HNS-a i šef njihova kluba zastupnika u Saboru.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0