Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 57
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
najbogatiji hrvat
Povratak na članak

Todorić: Imam puno nasljednika, mogu biti i premijeri

Vlasnik koncerna Agrokor dao je intervjuu za slovenski list Finance u kojem je uglavnom govorio o preuzimanju Mercatora

Komentari 27

DU
dubravkai16
08:58 02.02.2015.

Baš je on biznismen, otac mu opelješio Agrokombinat, odležao par godina, sad dobiva naknadu jer je navodno bio u zatvoru zbog nacionalizma, a mali Ivica je novce spremio. Todorić nije niti jedno poduzeće kupio, on je preuzimao sve, uz pomoćmoć Tuđmana. 200 bogatih obitelji, ne treba se bojati, ne Todorić je u dvorima, a radnici mu na cesti s 2800 kn plače. Sramota!

VL
Avatar zgdomorodac
zgdomorodac
09:15 02.02.2015.

Ha ha veli ima puno nasljednika koji mogu biti i premijeri o sacuvaj me boze pa kaj nije dosta kaj vec imas ti i vas stotinjak drzavu a u dm-u radnica ia placu sa dodacima kaj tvojih deset ne primi

VL
NN
narodne_novine
09:15 02.02.2015.

Todoric je samo preslika nas. Ono sto je evidentno je da taj gospodin jednostavno ne shvaca u kojem vremenu i prostoru zivi. Projekt zvan Agrokor je udario njemu u glavu isto kao sto udara nasim politicarima kada postanu medijske zvijezde.e. Ali, tako je sa vecinom nasih "uspjesni" tajkuna i/ili poduzetnika.

VL
DU
Deleted user
09:23 02.02.2015.

Nasmiješena zvijer u janjećoj koži.Da je u Agrokoru napraviti objektivnu,"ultrazvučnu"analizu našlo bi se svašta,s tim da bi analitičari morali nositi plinske maske.Plaće djelatnika od 2500 kn za 200 i više radnih sati su tek sitnica.Ne sumnjam da će sada raznoo razni voditelji i trejderi krenuti u obranu svoga gurua i mecene.

VL
NN
narodne_novine
09:35 02.02.2015.

dodatno: intervjuu ovakav na ovim prostorima svi daju kada su u problemima, mozda je tehnicki vec u bankrotu ali budu ga spasili mirovinci sa nasim novcima kroz "uspjesnu prodaju" djelova neki firmi (isto kada je prodao Juicy onom nasem Bosancu).. Covjek stvarno ne shvaca ovo vrijeme...

VL
DU
Deleted user
09:26 02.02.2015.

tata ti je bija u pržunu i ti ćeš,sramoto društva

VL
MD
mdma
09:17 02.02.2015.

Prevara od covjeka

VL
NI
ninja72
09:59 02.02.2015.

Ako bude glasanje od svojih zaposlenika sigurno neces dobiti glas.

VL
DU
Deleted user
09:26 02.02.2015.

lako je raditi veliki biznis sa tudjim parama i tzdjim znojem....

VL
Avatar crosist
crosist
12:19 02.02.2015.

Fiktivni tajkun ,gnili agrokor,pusti se politike ,brini se za svoje radnike.

VL
DU
Deleted user
09:47 02.02.2015.

zaista može biti ponosan - blagajnice mu imaju gotovo čitavih 3.000 kn plaću... nije to mala para...

VL
VU
vulica
10:18 02.02.2015.

Poslije Todorića jedini nasljednici će biti Rotšildi kao vlasnici ogromnih površina Hrvatske zemlje.

VL
Avatar germanikus
germanikus
16:53 02.02.2015.

Fascinantno je kako članci kao ovaj brzo nestanu sa početne stranice čim se pojave kritični komentari!Svi se boje tog čovjeka!Iskreno se pitam zašto!?

VL
FR
franjo
14:35 02.02.2015.

VL sve izbriše što je kritički , ali istina o ovim sadašnjim lopovima . Todorića treba u zatvor jer je sve stekao od pokradenih očevih novaca . Koliko ia domaćih proizvoda po dućanima?

VL
Avatar germanikus
germanikus
16:51 02.02.2015.

zg223 Radio si u konzumu u skladištu i imao si 4700 kuna ..nisi samo naveo dali je to bila laća za 2 ili 3 mjeseca!Ja sam bio njegov dobavljač i mogu samo reći ...riječ lopov za njega bi bila kompliment!Nijeje ispoštivao niti jedan dogovor i kao vrhunac još je na kraju htio da u kompenzaciji uzmem robu!Zaprijetio sam tužbom i raskinuo ugovor i na kraju je platio!

VL
GO
golub
13:15 02.02.2015.

Lopov ima puno nasljednika i nedaj bože da bi bili premjeri. Jedan od 200 Tuđmanovih lopova nosio Franceku cvijeće i zauzvrat dobivao narodna-radnička poduzaća, to do danas rade nasljednici a narod gladuje.

VL
DU
Deleted user
10:56 02.02.2015.

ja sam mislio da je Agrokor tvrtka koja je jako dobro ustrojena i da odlazak Todorića neće se osjetit. Kad on izjavi da njegovi nasljednici mogu biti premjeri. Ja da sam na njegovom mjestu bi se jako zabrinio kad vidimo damo zadnja tri naša Premijera sve bolji do boljeg, Sanader, Kosor, Milanović. Kad ode Toda ode i Agrokor.

VL
ZG
zg001
20:39 09.04.2015.

Todoric je k.. od covjeka ..pozdrav iz Makedonije

VL
GR
Grabarska
08:02 04.02.2015.

uništio što god je dotaknuo

VL
ZG
zg223
13:09 02.02.2015.

covjek zaposljava preko 40 000 ljudi...slovima:cetrdeset tisuca!!! i sa kooperantima jos 100 000...ma ne valja to,ajmo u buharu i svima otkaz...glupog li naroda..i ja sam radio u konzumu pa sam imao u skladistu 4700..ne zaposljava on samo blagajnice btw vec stotine malih obrta zivi od njega jer mu mogu sve prodat.gledajte siru sliku a ne blebetat bezveze...

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.