Poljaci u Magmi, Fižulići više nisu većinski vlasnici
EMF bi u vlasništvo trebao upisati čak 50,09 posto dionica Magme, u kojoj su supruzi Fižulić dosad držali oko 69 posto
Komentari 21
17.11.2010. u 20:24h mirakul je napisao/la: svaka čast ravno u sridu lijepo je rekao moj predsjednik stoka sitnog zuba
Iz vlastitog iskustva s Magmom, mogu slobodno reći : Ima Boga, sve se plaća, sve se vraća!
ajde neka...nadajmo se da će djelatnici magme sada dobijati plaće!!!!
... gadno je \"imati pa ne imati\" ... u ovom trenutku to najbolje znaju peveci i fižulići ... strava ...
Sad će se goranko oporaviti kada na vlast dođu njegovi.
Da li se to opet potvrđuje teza da Hrvat nije nikakav gospodar,već bečki slugančić? Pardon,poljski sluga:BILJEŽIM SE SA ŠTOVANJEM.......
Mozda Goranko za novinare opet sam krene sa biciklom na poso...
Jadan Gorano, a čovjek je bil i ministar, naravno sa biciklom. Pitam ga kaj danas vozi i gdje mu je ono \'\'poštenjem do uspjeha\'\' o čemu je pričal u ono vrijeme.
kratko i jasno - BMK
V Kotoribi sem se rodil, v Čakovec sem školo hodil. Goranko najbolje biti bilo po glajzo, nazaj v Kotoribo...
Limačima je bilo slatko i .....kratko....
Uspon i pad uostalom kao i mnogih drugih naših \"poduzetnika\" i \"managera\" godine.
Previše su se razbahatili.a dugove treba platiti
Sve nestaje, unistise nam sve. E to je ono, \"kad broj parazita postane prevelik, crkne zivotinja,......a sa zivotinjom i paraziti\". E to se nama dogadja, jer su ostale samo kosti.
Otišli su posramljeni i posrani Gucić,Kutle,Pevec,Fižulić itd.Ostali su još Kerum,Todorić i Goran Štrok. Ovo je dio plejade ljudi koji su opljačkali Hrvatsku njezin narod bacili na pleća.Uništili su svaki njihov gen tako da Hrvat iz 1990. i današnji Hrvat genetski nije isto. Prodali su zemlju misleći kako su jako pametni i sposobni. Zapravo su nitko i ništa. Naivno su upali u mrežu Globalizacije, banaka kredita i kamata. Stolječima Hrvatski mudri čovjek nije prodavao zemlju iako je bio primoran da ode kako zbog peronospore neimaština i sl. Kako ih je Globalizacija nadmudrila na način da im je dala novac koji je trabalo vratiti. Oni su tjerali narod na ulicu krali su im imovinu korumpiranim sudstvom, prebacivali ih na svoja imena. Podigli im kamate i sad uzimaju redom.Globalizacija galantno dolazi do Hrvatske zemlje i bogatstva, a kojoj se ne može reći da je činila zlodjela. Zlodjela su činili Hrvati Hrvatima Globalizacija je davala virtualan novac a za uzvrat je dobila stvarnost, Hrvatski teritorij. Odradili su prljav posao za Globalizaciju i to je definitivan kraj „ljepe naše“. Hrvatska zastava će se vijoriti na nekim regalima po Kanadi, Australiji i po stadionima itd. Himna će se pjevati po garažama, kotlovnicama i na stadionima, i dalje će budale pjevati „Ubij ovoga ili onoga“, „Čiro pederu“ nosit će crvene kockice i misliti da imaju hrvatsku, imaju virtualnu. Gdje sjednu da sjednu ništa neće biti njihovo. Bit će mo narod koji će vječno hodati svijetom i nikad neće imati mira.BUdalama nikad dosta škole.
17.11.2010. u 13:41h 14words je napisao/la: Sad će se goranko oporaviti kada na vlast dođu njegovi. nema tu njegovi naši svi su oni isti otmi ukradi ne palti sate zakini na plaći
@mirakul, ti mora da si neki vrlo uspjesan tip. Vidim da jako pametno zboris, daj nam odaj koliko ti placas svoje radnike i je li ima mjesta kod tebe da se uhljebimo?
Kada ce u toj banana drzavi ovakva djubrad poput Fizulica biti procesuirana zbog zakidanja drzavnog proracuna? Kada? Umjesto kazne dobio je fotelju ministra gospodarstva - toga nema niti u Africi.
Sve ove godine određena populacija u Rvata misli da smo bolji od Poljaka, podcjenjujemo ih kad dođu k nama na more ...a kako su nas prešišali, možemo se samo u mišju rupu zavuć od srama! Taj Empik je super, imaju po Poljskoj odlične brandove i ogromne CD shopove/knjižare....konačno će valjda i zaposlenici odahnuti :)))
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Daj ljudima zaostale plače već je 12 mjesec a ljudi nisu dobili ni za 9 mjesec plaču!!!!!!!!!!!!!