Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 207
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
STRUČNJACI UPOZORAVAJU
Povratak na članak

Niži PDV na hranu ne znači nužno niže cijene

Najavu smanjenja stope PDV-a na hranu, koja je jedan od razloga što Hrvati godišnje u prekograničnom šopingu ostavljaju oko 500 milijuna kuna, pozdravili su i u HGK.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.