Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 35
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Udruženje ugostitelja Zagreb
Povratak na članak

Letica: Danas moramo sve dogovoriti. Ne smije biti drugog kruga pregovora

"Sve što tražimo je realno, svi zahtjevi su realni i na tome trebamo inzistirati", rekao je.

Komentari 7

Avatar Temida
Temida
10:22 27.11.2020.

Nemojte pregovarati. Kazneno prijavite službene osobe donosioce mjera. Te osobe su suprotno odredbama Kaznenog zakona prekoračile granice svojih ovlasti i drugima počinile i čine velike imovinske i neimovinske štete. Njihova ovlast nije da u zaštiti građana od rizika po zdravlje i život drugima čine štete. Npr. mjere zaštite zdravlja i života u prometu ne zabranjuju rad, trgovanje i poduzetništvo sudionicima u prometu. Ne opstruiraju njihovo pravo na zdravstvenu skrb. Niti pritvaraju nevine sudionike u prometu u kućni pritvor pod krinkom da tako smanjuju rizik stradanja u prometu. Jar faktički, ako se pola vozača "izolira" od prometa na dva tjedna, bit će manje stradalih u prometu. Ili ako se zabrani proizvodnja svih slatkiša ili alkohola na godinu dana bit će manje stradalih od dijabetesa, ciroze jetre, trovanje alkoholom i srčanih bolesti. Pa ipak, nitko pukim pozivanjem na "zaštitu života" ne smije to raditi. Jer, time bi činio drugima velike imovinske i neimovinske štete, što je kazneno djelo. No korona mjerama se čini upravo to. Njima se zlouporabom položaja i ovlasti čine kaznena djela protiv imovine građana i poduzetnika, protiv zdravlja ne-kovid bolesnika, i protiv slobode korona zaraženih. A sve se u javnosti maskira pukim pozivanjem na "zaštitu života". Zato tužite i prijavljujte službene osobe koje donose korona mjere. Ono što čine su kaznena djela.

VL
DU
Deleted user
10:00 27.11.2020.

Sretno

VL
Avatar najbolji13
najbolji13
09:59 27.11.2020.

jesi procitao da imas pravo dostavu 24 sata obavljati?mjere su izvrsne i nemojte kukati jer to traje 2 tjedna ako vi ugostitelji kao poznate lopovcine niste ukralii sebi da može 2 tjedana zivjeti e onda..

VL
JU
jumbo2110
10:27 27.11.2020.

Krele Jure neobmanjuj ljude , kakva dva tjedna. Ocigledno radis za ove novine ili si placen da lazes narod.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.