Ina: Odluka Vlade o cijeni plina imat će nepovoljan učinak na naše prihode
"Unatoč negativnim učincima ranije spomenute odluke na poslovanje kompanije INA ostaje najpouzdaniji opskrbljivač plinom na hrvatskom tržištu"
Komentari 6
glavno da su pojeftinili na proljeće pa će na jesen opet poskupiti,stvarno velika pomoć!
Plinsko poslovanje INA-e ?!?! Zar oni u ista ulazu nakon sto su Madjarima 'donirani' ?!?!
najbolje da se ina ostavi plina i prepusti to onima koji će i s duplo manjom cijenom zarađivati. lopovi i lažovi.
niste u minusu sreca vasa,
Jeftinije boce sa plinom su manja prijetnja ?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Istovremeno je cijena plina na EU tržištu pala sa oko 12 USD/BBt na 4,9 USD/BBt ( izvor : World Bank report ), dakle oko 60%, pa ako ćemo po pravu, cijenu plina je trebalo srušiti na oko 90 lipa po m3 ( 40% od početne 2,2 kn/m3 ) !!