'Bojimo se da će bogati nakon krize biti još bogatiji'
Stoga ne začuđuje da predstavnici radnika nisu pri donošenju drugog paketa mjera uopće konzultirani, iako je predsjednik Vlade to javno najavio. Predstavnici poslodavaca su konzultirani, navode sindkati
Komentari 66
Hebo vas " klasa" ,medju ljudima.
Ma Vidi pametnjakovića što simpatizeraju i podržavaju dosadasnje stanje i K PLUS ministra koji o AGROKORU ništa nije ZNAO..... Kontrola mora biti i zato pothitno treba donijeti ZAKON O PORIJEKLU IMOVINE.... Porezna mora činiti čuda u ovim vremenima i.nadalje da se spriječi lopovluk i krađa "velikih bizmisena" od kojih bi većina i vlastitu majku pravarili.....
Evo ih, naši skakavci, tj. vođe skakavaca. Uvijek kada ih vidim sjetim se onih rojeva skakavaca u Africi kako tamane usjeve. Ne znam zašto, ali to mi prvo padne na pamet...
Bojimo se da će bogati nakon krize biti još bogatiji a domoljubno hendikepirani još više mentalno zabačeni i intelektualno osakačeni.
To sam ja reko već prije tri tjedna !!!😎😎 Al imam sindikate majko mila
Ovo su tri najveca debila u hrvatskoj.
sve su to slabosti zapadne demokracije a dalje od toga ne vidi ni angela merkel...
Kad vidim ovog ribica u obicnoj majici od 2000kn povraca mi se i to jos covjek pametuje.Odmah u logor s njime i dovesti postenog covjeka da vodi sindikate a ne lopova.
Susan, 20. mychat.fun/xlove
E, ovo je vrhunska gamad od ljudi.
Naši CDS spreadovi zasada izgledaju zdravo i povjerenje investitora postoji! Prije godinu dana iznosili su 88,9 bodova, danas 79,12, u siječnju 2020.g.-45,02... Cijela mudrost se sastoji u tome da očuvamo kreditnu sposobnost, a da se istvoremeno za građane i poduzeća učini najviše što se može u uvjetima deficita...Vanjsko financiranje je nužnost i vrlo je važno (i za održivost duga) da ne zabrljamo pa da imamo visoku kamatu...Recimo Ukrajina (meni draga zemlja) je u ovim uvjetima došla u situciju da joj je CDS spread narasto na skoro 700 bodova ...Naravno, da je morala stati u red kod MMF-a...
Helen, 27. mychat.fun/xlove
Korona virusa ćemo se riješiti ali ove trojice parazita teško
Uče nas da je ovaj život "dolina suza" i "da će lakše deva proći kroz ušicu igle nego li bogataš u raj"! Pa neka nas bogati oslobode nepotrebnog materijalnog tereta! Ne zavidim im na tužnom usudu koji ih čeka ia i žrtvi koju zbog nas čine!
sindikalna gamad bori se za svoje guzice a plenkovicu ako sada ne smanjis drzavnu upravu i njihove drasticno prevelike place i povlastene mirovine ne stavis u realnost drzava ce biti na dnu dna sramota
Ma bravo svaka cast na ovako dubokoumnom zakljucku????neka se sve vrati u prvobitno stanje???
Kako Sever nije umoran desetke godina ponavljati iste rečenice. Ina temelju njih ostajati lider?
Zbog ovih iz sindikata nema stranih investicija u Hrvatskoj,Ni jedna strana tvrtka ne zeli investirati u drzavu u kojoj sindikalni vođe ucjenjuju vladu ., za svoje ugodne fotelje.
zbog ovih se mora otkazati matura i upis na fakultete.Srami te se uljebi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Svi komentiraju sindikaliste, nitko izrečeno. Što su krivo rekli?