Hrvatske mobilne kuće izdrže na -25°C, a izvoze ih i u Skandinaviju: 'Sve je domaći proizvod'
Proizvod je u cijelosti rezultat našeg dizajna i proizvodnje, a kooperanti nam također isporučuju domaći proizvod
Komentari 19
Pa za te novce ja napravim pravu kuću....
Preskupe daščare, u Domprojektu dobiješ pravu montažnu kuću za ove novce.
Evo i danas je treslo oko Zagreba i na Banovini. Mislim da bi ljudima kojima su stradale kuće u potresu trebalo ponuditi obnovu u tipu takvih montažnih kuća. Ne zagovaram baš gore navedenu firmu, ali ima više takvih proizvođača u Hrvatskoj. Ljudima ne bi trebalo dati da biraju. Ako ćemo čekati obnovu zidanih kuća bojim se da će se ti ljudi načekati. Gradnja zidane kuće i montažnih objekata se vremenski ne da uspoređivati.
Kolika je plaća 4500, 5000? pitam za frenda
Svaka čast. Ne znam zbog čega se te kuće ne koriste kod obnove potres(e)nog područja. Na veliku količinu sigurno bi i cijena mogla biti niža i ...
Od montažnih kućica došli do Livna... :)
Ljetna 30.000 eura, zimska 40.000 ? Pa kupim stan za te novce, a ovo je baraka bez struje i vode.
Od montažnih kućica došli do Livna... :)
zašto ne pišete malo više o ovakvim firmama, koje zaista nešto rade, a ne o Rimčevoj prevari i sisanju proračunskog novca?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Što znači da izdrže na -25 stupnjeva C? Jeli se raspadnu na -26?