Grčki deficit manji 32 posto, do kraja godine i 40 posto?
Vlada je priopćila da državni deficit u prvih osam mjeseci ove godine iznosi 14,5 milijarde eura.
Komentari 9
Gdje su sad svi oni \"PAMETNJAKOVICI\" koji bjeze od MMF i ismijavaju, hahahaha! Jeste, MMF im je nalozio \"zatezanja uzda\" i situacija se rapidno mijenja. To samo debili ne vide, po njima ce onaj bilmes zuker i ova guska jaca sami srediti stvari, hahahahaha, a \"sredjivaju\" vec 8 godina i sve je GORE I GORE!
Članak maže oći i navodi čitatelje na krivi zaključak, ..... ukupni dug grčke je i dalje 300 miljardi PLUS onih sto i nešto miljardi koje imje MMF posudio .. UZ KAMATU! naravno. . prema tome koliko desetljeća će trebati grcimaa da se izvuku iz dužničkog robpstva je glavno pitanje ............
Svaki grk je dužan stranim bankama USD250 000 u ime državnog duga ... i kako i kada će to oni vratiti .......... ?? ................... N I K A K O I N I K A D A ! ! ! ! ! !
Cooking books in a different way?
U prvih osam mjeseci su imali minus od \"samo\" 14,5 mrd Eura. Uspjeh, ako su ocekivali i veci minus. Ali i tih 14,5 mrd ce morati finacicrati preko dugova. Ovo zapravo nije nista, i dalje tonu u nedogled...
vuneno klupko nauci strikati, hahaha!
Da, da, gospodo sve je tocno koliko su duzni Grci, pa isto tako preracunajte koliko je duzan svaki Hrvat, hahaha! Sav dug je napravljen u Hrvatskoj bez i jednog centa od MMF, a jos i vise smo uvecali deficit zaa ovu godinu. Grci svoj deficit snizavaju, ne raste vise, a Hrvati uvecavaju. No, evo svi vjerujete kako ce nas izvuci jadranaka i suker, hahahaha! Masa ljencina je na proracunu, masa lopova je na proracunu koji \"pituraju\" tunele, a onda ce doci cacic koji ce graditi \"drustveno poticanu stanogradnju\" iz proracuna za interes svojih tvrtki! To je problem, nije problem sto ce nam biti receno da otpilimo lopove i grebatore sa proracuna. Ja bas nista ne dobivam iz proracuna i volio bih kad konacno sve ove lijencine i lopovo ostali bez love iz proracuna. Dosta mi je da placam porez za kretene. Hajde, \"naprijed jaco\", hahahaha!
Ma Hrvati ce veoma brzo da jedu te golubove gore na slici. Nema vama spasa narode gotovi ste i samo kao sto kazu Amerikanci treba da se ubode jednja viljuska u vas. Kada se propada onda nema kraja i tako je tamo. Cak i Albanija i BH su bolja od vas. Zalosna vam majka na sto ste se doveli. Sta sijes tako i kupis.Mislili ste da je trava malo vize zelenija preko puta taraba kod komsije ali kada ste otisli tamo kod njega e baja bas nije ta trava tako zelena kao ste ste mislili, pa kukate ovo ono, a bice vam jos gore u boducnosti pa zato uzivajte kako god mozete u vasem kazanu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
@cros Nauči hrvatski pa se onda javi.