Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 58
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Deficit
Povratak na članak

Grčki deficit manji 32 posto, do kraja godine i 40 posto?

Vlada je priopćila da državni deficit u prvih osam mjeseci ove godine iznosi 14,5 milijarde eura.

Komentari 9

OB
-obrisani-
14:45 12.09.2010.

@cros Nauči hrvatski pa se onda javi.

VL
Avatar cros
cros
18:36 11.09.2010.

Gdje su sad svi oni \"PAMETNJAKOVICI\" koji bjeze od MMF i ismijavaju, hahahaha! Jeste, MMF im je nalozio \"zatezanja uzda\" i situacija se rapidno mijenja. To samo debili ne vide, po njima ce onaj bilmes zuker i ova guska jaca sami srediti stvari, hahahahaha, a \"sredjivaju\" vec 8 godina i sve je GORE I GORE!

VL
UK
Ugo Kajvez
21:40 11.09.2010.

Članak maže oći i navodi čitatelje na krivi zaključak, ..... ukupni dug grčke je i dalje 300 miljardi PLUS onih sto i nešto miljardi koje imje MMF posudio .. UZ KAMATU! naravno. . prema tome koliko desetljeća će trebati grcimaa da se izvuku iz dužničkog robpstva je glavno pitanje ............

VL
UK
Ugo Kajvez
22:24 11.09.2010.

Svaki grk je dužan stranim bankama USD250 000 u ime državnog duga ... i kako i kada će to oni vratiti .......... ?? ................... N I K A K O I N I K A D A ! ! ! ! ! !

VL
KR
krilnik2
04:44 12.09.2010.

Cooking books in a different way?

VL
DU
Deleted user
12:58 12.09.2010.

U prvih osam mjeseci su imali minus od \"samo\" 14,5 mrd Eura. Uspjeh, ako su ocekivali i veci minus. Ali i tih 14,5 mrd ce morati finacicrati preko dugova. Ovo zapravo nije nista, i dalje tonu u nedogled...

VL
Avatar cros
cros
14:42 13.09.2010.

vuneno klupko nauci strikati, hahaha!

VL
Avatar cros
cros
14:48 13.09.2010.

Da, da, gospodo sve je tocno koliko su duzni Grci, pa isto tako preracunajte koliko je duzan svaki Hrvat, hahaha! Sav dug je napravljen u Hrvatskoj bez i jednog centa od MMF, a jos i vise smo uvecali deficit zaa ovu godinu. Grci svoj deficit snizavaju, ne raste vise, a Hrvati uvecavaju. No, evo svi vjerujete kako ce nas izvuci jadranaka i suker, hahahaha! Masa ljencina je na proracunu, masa lopova je na proracunu koji \"pituraju\" tunele, a onda ce doci cacic koji ce graditi \"drustveno poticanu stanogradnju\" iz proracuna za interes svojih tvrtki! To je problem, nije problem sto ce nam biti receno da otpilimo lopove i grebatore sa proracuna. Ja bas nista ne dobivam iz proracuna i volio bih kad konacno sve ove lijencine i lopovo ostali bez love iz proracuna. Dosta mi je da placam porez za kretene. Hajde, \"naprijed jaco\", hahahaha!

VL
Avatar naroz
naroz
19:56 21.10.2010.

Ma Hrvati ce veoma brzo da jedu te golubove gore na slici. Nema vama spasa narode gotovi ste i samo kao sto kazu Amerikanci treba da se ubode jednja viljuska u vas. Kada se propada onda nema kraja i tako je tamo. Cak i Albanija i BH su bolja od vas. Zalosna vam majka na sto ste se doveli. Sta sijes tako i kupis.Mislili ste da je trava malo vize zelenija preko puta taraba kod komsije ali kada ste otisli tamo kod njega e baja bas nije ta trava tako zelena kao ste ste mislili, pa kukate ovo ono, a bice vam jos gore u boducnosti pa zato uzivajte kako god mozete u vasem kazanu.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.