Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 196
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
UDAR NA DŽEPOVE GRAĐANA
Povratak na članak

Gorivo je od danas znatno poskupjelo, evo koje su cijene

Prosječan spremnik od 50 litara dizela skuplji je za čak 19,5 kuna

Komentari 69

AV
avangero
08:27 12.10.2021.

Koliko ke zapremina prosječnog spremnika da si znam izračunati, jer moj je 70 litara, pa ako vi stručnjaci ne znate napisati koliko je poskupjela litra goriva da si izračunam, inače se u Hrvatskoj gorivo prodaje na litre ne na prosječne spremnike, onako da znate za slijedeći utorak

VL
BI
Biouskoli91
08:14 12.10.2021.

Kad tocite gorivo sjetite se da dajete vise od pola novca drzavi. A prije toga, vec ste dali drzavi isto skoro pola place kroz poreze.

VL
HR
Hrabraja
08:21 12.10.2021.

hvala vladi i gospodinu Plenkoviću. jer dok je barel bio 127 dolara cijena dizela je bila 9 KN

VL
SZ
slobodni zidar
09:25 12.10.2021.

lopovi.. barel je bio i 150 usd a cijena nije bila kao sada kada je barel 83 usd!!!!

VL
ČS
Čuvaj se senjske ruke
08:43 12.10.2021.

Vlada prati situaciju, osobito ministar Marič. Ne bojte se, može to još ići gore! Umjesto vožnje, alternativa je - šetnja na friškom zraku. Najvažnije je da mi sad bez viza možemo u Ameriku.

VL
ST
stefj
08:24 12.10.2021.

Ljudima je već dosta. Više se nitko niti ne buni, oni mlađi samo gledaju kako zbrisati van. Ne samo da su plaće veće, već je i gorivo jeftinije... Uhljebi su gladni, nikada im nije dosta. Cijene goriva su samo jedan segment kako se hrane. Nemamo bez veze jedne od najvećih poreza u EU...

VL
ĐI
Đivo
08:53 12.10.2021.

Srećom živim 5 km od BiH

VL
RO
RodgersOstani
09:36 12.10.2021.

Krajnje korumpirana i potpuno nesposobna vlada. Pitanje je koliko će ovom narodu trebati da dođe iz dupeta u glavu. Prošlo je tek 30 godina.

VL
DU
Deleted user
09:05 12.10.2021.

To je nama naš HDZ dao . .pa vi glasajte i opet za njih .

VL
ES
esvrbin
09:25 12.10.2021.

Ne brinite, vlada prati dogadanja 🤡 60% poreza, pa najveci dusmanin okupator ovo to nebi postavio

VL
MM
Marljivi mrav
10:09 12.10.2021.

Ma nema problema! Do20kn litra možemo tolerirat. Kad bude više budemo se bunili na društvenim mrežama.

VL
Avatar lokalpatriot ri
lokalpatriot ri
09:11 12.10.2021.

Srećom, Slovenija je blizu. Meni.

VL
KA
kažemja
09:55 12.10.2021.

Rast cijena goriva prati i rast Hadezeova rejtinga. Sasvim logično za ovaj tulavi narod. Idući utorak ide preko 12 kuna.

VL
DU
Deleted user
11:11 12.10.2021.

Nije gorivo skupo, to se vama samo čini jer se sigurno niste cijepili. Cijepite se i gorivo će biti jeftinije!

VL
Avatar Darko zg
Darko zg
10:08 12.10.2021.

Nove stanovnike Hrvatske koji nam svakodnevno stižu,treba negdje smjestiti i od nečega nahraniti

VL
SN
sasa.novak.58
10:00 12.10.2021.

Hrvati plaćaju razmjerno najskuplji benzin u Europskoj uniji. Neka pati koga smeta.

VL
Avatar ArbanaSS
ArbanaSS
09:26 12.10.2021.

Hrvatska ima dobar standard pa može si priuštiti veće cijene nego Austrija. Žalosno što se dešava u Evropi.

VL
MO
modovisisajteMaraschino
09:25 12.10.2021.

uskoro... sve po 12 kn.... poslije Nove godine 20 kn.

VL
RO
RogaBabaroga
09:18 12.10.2021.

Harač i samo harač! na tome je sazdana ekonomija lijepe naše da bi vrhuška imala što veći plijen! u zadnjih 20_ak godina benzin je otišao 300%, a plaće ?!?? e to nije.🤮

VL
SC
Serious_Callers_Only
09:15 12.10.2021.

Je li vrijeme za kupit eure?

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.