Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 148
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
JESTE LI GA VIDJELI?
Povratak na članak

VIDEO Novo pakiranje Kraševih čokoladnih napolitanki zaprepastilo Hrvate: 'Iz inata ih više neću kupovati!'

Iako se proizvođači često pozivaju na rastuće troškove sirovina poput kakaa i šećera te energenata, potrošači se osjećaju prevareno, a mnogi tvrde i da se uz gramažu smanjila i kvaliteta samog proizvoda. Ako ste i vi primijetili neke od sličnih primjera takozvane 'shrinkflacije', javite nam na e-mail dojavi@vecernji.net

Komentari 37

EM
Emily
18:20 03.04.2026.

Nedavno je emitirana TV emisija o Ferreru, šokantno. Žao mi je da pljujemo po našim proizvođačima.

VL
Avatar Matenate
Matenate
16:50 03.04.2026.

Nije to krašov patent, poznata klasična podvala. Rješimo tu malu prevaru, samo da ispravimo veliku nepravdu promjenimo ime trga u Trg Maršala Tita. Zahtjev direktno iz CK od Vili Matula i druga Viktora Gotovca zvanog sexi- Che Guevara

VL
OL
olujasviholuja
13:57 03.04.2026.

Ovaj je članak antipropaganda hrvatskim proizvodima. Svi koji kupujemo markirane tenisice, zna se nam dogoditi da se raspadnu za par mjeseci, nisam pročitao da adidas, ili nije nevajuvaljuu

VL
TJ
tjako
10:47 03.04.2026.

Pa ko vise kupuje to smece mozda jedino babe sta idu na cakule... Zalosno al svi ti "nasi" brendovi su vecinom skuplji od uvoznog a po kvaliteti nemogu opravdat te cijene nikako.. i kras i frank i svi ostali nula bodova...

VL
ZO
Zorica48
19:47 03.04.2026.

Paradajz u tetrapaku od Podravke, promjenio boju, rijedak je. Vise ga ne kupujem.

VL
Avatar Heisenberg
Heisenberg
14:55 03.04.2026.

Ja kupujem domaće "smeće" kako ovdje neki pišu. Bajadera nije tako loša kako bi se ovdje moglo zaključiti po komentarima. Pakiranja imaju naznačeno koliko teže i neto i bruto. Što bi vi htjeli vreću keksa pa da žderete kao ameri uz tv.

VL
Avatar Heisenberg
Heisenberg
14:55 03.04.2026.

Ja kupujem domaće "smeće" kako ovdje neki pišu. Bajadera nije tako loša kako bi se ovdje moglo zaključiti po komentarima. Pakiranja imaju naznačeno koliko teže i neto i bruto. Što bi vi htjeli vreću keksa pa da žderete kao ameri uz tv.

VL
TU
TutanKamona
12:18 03.04.2026.

Pa tko još kupuje domaće smeće!

VL
Avatar Igre_gladi
Igre_gladi
12:10 03.04.2026.

Jeli na proizvodu jasno označena gramaža? Je! Jeli jasno označena cijena? Je! Pa što onda hoćete? Kao kad kupujete auto pa se bunite jer razina opreme ne odgovara onoj koju ste gledali na nekom TV testu. Čitajte deklaracije, a ako nekome nije jasno, mi smo u KAPITALIZMU gdje su novac i zarada najvažnije stvari na svijetu.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.