U Zagrebu najskuplji svjetski terenac, stoji milijun dolara
“Zvijer” teška pet tona, sa 8,1 V8 dizelskim motorom od 470 KS (troši 42 litre) u Zagreb je došla kao pokazni automobil za 402 Streetrace
Komentari 23
Svrha auta nije ljepota vec sigurnost zato prestanite sa glupostima o Porscheima i drugim. Poslal bi vas sa Bugattijom u Afganistan sa iscrtanom americkom zastavom i gledal vam facu. A ja, primitivac bez ukusa, bi se vozil u ovom.
28.04.2012. u 08:03h yupix je napisao/la: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ma idi molim te šta nam sve napriča, čudo se nisi rastrtljao o papi i njegovom papakmobilu i o katolicima kao najbogatijima, najpametnijima , najpoštenijima i najhumanijma pogotovo prema malenoj dečici !
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Najprije dajte vise pisite razumljivim jezikom - nije OVO auto nego OVAJ auto. Inace ovaj auto je jos jedan dokaz ruske iskompleksiranosti. Jucer su uletili u kapitalizam i sada njih sacica koja je uspjela nesto ukrasti zeli imati sve najvece, najsjajnije, najjace... a 98% rusa gladuje. Auto je odbratan.