U Hrvatskoj gostovao sjajan talijanski pizzaiolo predstavljanjući unikatan talijanski mlinarski brend
Emanuelea Archimia smatraju jednim od najboljih pizzaiola na 'ćizmi', a zašto je tako pokazao je i na svojim masterclassovima pa onda i na večeri u poznatoj pizzeriji Mrs. Fogg iz koje će biti još iznenađenja
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0