Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 3
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
NEŽELJENI POSJETITELJI
Povratak na članak

Stručnjaci upozoravaju: Ove korake morate napraviti prije nego što okitite božićno drvce

Prije nego što unesete drvce u kuću, temeljito ga pregledajte i provjerite vidite li nekakve insekte, mreže ili jajne vrećice. Protresanje će natjerati pauke da pobjegnu i pomoći vam u uočavanju mreža ili jaja koja su skrivena među granama

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.